poniedziałek, 14 października 2019

Szybka reaktywacja łatwej premii 350 zł w Paribas w promocji Konto z możliwościami


Za Paribasem trudno jest nadążyć. Najlepsza oferta konta z 350 zł, którą opisywałem na początku października i miała się skończyć jutro zakończyła się kilka dni temu. Co ciekawe bank ten uruchomił już nową.

Nie mam tu na myśli omówionych w zeszłym tygodniu wariacji ze smartfonami Samsunga czy zdrowiem. Od dziś mamy kopię najlepszej oferty z 350 zł. Nie nazywa się ona Premią na jesień lecz Kontem z możliwościami.


Kto może z tego skorzystać? Jak to u Francuzów od dłuższego czasu już widzieliśmy wykluczeni są tylko ci co nie posiadali tutaj konta od trzech ostatnich kwartałów. Jest więc szansa na szybko powrót po fajną premię.

Tutaj zgarniesz 350 zł w promocji Konto z możliwościami

Oferta planowana jest bardzo krótko bo tylko do 31 października. Mimo to i tak zapewne dostanę informację, że ilość zaledwie 4500 sztuk jest na wyczerpaniu, bo jak się okazuje poprzednie 3000 sztuka skończyło się znów grubo przed czasem.

Co trzeba zrobić by zgarnąć 350 zł?
Wydawać by się mogło, że najwyższa premia ma najbardziej zaporowe wymagania. O dziwo nic z tego. Jest nawet łatwiej niż w opisywanej niedawno ofercie z 320 zł.

Na początek bez względu na to kiedy skorzystamy z promocyjnego linku konto należy założyć najpóźniej do 6 listopada tak by zdążyć spełnić warunki przewidziane na dwa  miesiące. Premię bowiem jak zwykle podzielono na dwie części co widzimy niżej.Ponieważ w październiku pozostanie niewiele dni dla najbardziej opieszałych warunki są szczególnie banalne. Wystarczy bowiem tylko:
  • zrobić 3 transakcje bezgotówkowe
oczywiście nie ma znaczenia na jakie kwotę będą to transakcje. Za takie banalne czynności otrzymamy w grudniu aż 150 zł. Nieźle:)

W drugim i już ostatnim miesiącu wymagań należy być aktywnym w najbardziej klasycznym znaczeniu czyli:
  • przelać sobie 1000 zł na konto
  • zrobić zakupy kartą na 200 zł
Drugi warunek jest zaskoczeniem. Wszak poprzednio mieliśmy wymóg wydania 300 zł za tę samą premię, więc teraz jest jeszcze łatwiej! W styczniu za to dostaniemy aż 200 zł czyli innymi słowy dostaniemy 100% cashback.

To bez wątpienia jedna z najciekawszych promocji jakie mieliśmy ostatnio na blogu. Warunki banalne, a premia fajna i co ważne szybka. To pokazuje różnicę jaką mamy w promocjach zmiennego Paribasa od stałego i przewidywalnego ING, który omawialiśmy wczoraj.

Tutaj zgarniesz 350 zł w promocji Konto z możliwościami

To najwyższa premia jaką oferuje Paribas w licznych promocjach

Regulamin promocji Zgarnij 350 zł na Koncie z możliwościami

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...