piątek, 4 października 2019

300 zł do Rossmana za darmową kartę w Citi


W przypadku kart można mówić o wojnie między Paribasem oraz Citi. Wczoraj omówiłem kartę w Paribasie z 400 zł do Biedronki, w Citi mamy kontratak w postaci karty z 300 zł do Rossmana, przyjrzymy się dziś temu bliżej.Kto może z tej oferty skorzystać? O dziwo definicja nowego klienta pokrywa się tutaj z warunkami jakie ma Paribas. W obu przypadkach nie można mieć karty w obu bankach po 1 stycznia 2018 czyli karencja powoli zbliża się do dwóch lat. 

Tutaj zgarniesz 300 zł do Rossmana za darmową kartę w Citi

Promocja w Citi potrwa znacznie dłużej aniżeli w Paribasie. Powyższy link ma być aktywny aż do 17 stycznia 2020, a znając Citi tak właśnie będzie. W przeciwieństwie do Paribasa Amerykanie praktycznie nie skracają swoich ofert.


Co trzeba zrobić by zdobyć trzy stówki do popularnego Rossmana?
Warunki na kartach są zawsze bardzo przejrzyste. Tu jest oczywiście podobnie:
 • zalogować się do bankowości lub do apki Citi
 • zrobić zakupy kartą na 2000 zł
Pierwszy warunek należy zrobić do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu w którym dostaniemy kartę. Na spełnienie drugiego zaś mamy aż 3 miesiące z hakiem. Hakiem jest rzecz jasna pierwszy, niepełny miesiąc w którym dostaniemy kartę.

Karta w Citi jest darmowa jako jedyna na rynku
W Citi nie trzeba się logować do żadnej dedykowanej strony jak to ma miejsce w Paribasie. Karta podarunkowa do Rossmana przyjdzie na nasz adres korespondencyjny w terminie do końca drugiego miesiąca następującego po tym w którym spełniliśmy warunki.

Tutaj zgarniesz 300 zł do Rossmana za darmową kartę w Citi

Nie trzeba się kłopotać terminami. Karta jest darmowa cały czas, więc jakiekolwiek zwłoki w terminach nie są tutaj niebezpieczne. Nic dziwnego, że ta karta już od kilku lat wygrywa wszystkie możliwe rankingi kart kredytowych, bo faktycznie jest bezkonkurencyjna.


Przez ową darmowość kartę w Citi posiadam już od lat skoro płacenie nią to życie na koszt banku czyli dodatkowa korzyść. Z karty można też zrezygnować i dostać w ten sposób dodatkowy 10% cashback. Skorzystałem z tego pod koniec ubiegłego roku i zadziałało, całkiem możliwe, że ów sposób na zatrzymanie klienta dalej działa:)

Regulamin oferty 300 zł do Rossmana za darmową kartę w Citi12 komentarzy:

 1. Pytanie z innej beczki. Jak obejść „wynagrodzenie” w Nest Banku do lokaty witaj? Wystarczy wysłać pieniądze od siebie? Czy może to być od kogoś z działalności? Czy musi to być umowa/renta..?
  Dzięki
  Fik.

  OdpowiedzUsuń
 2. Też trochę obok tematu. Założyłam Konto z KK w City, żeby mieć KO na 3%. Trafiłam na bardzo przyjaznego doradcę, któremu zadałam dużo pytań, ale wolę się w jednej sprawie jeszcze upewnić.
  Czy rzeczywiście wystarczy tylko raz na te 6 miesięcy kupić cokolwiek tą kartę i ją spłacić, czy trzeba tę czynność powtarzać co miesiąc?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam to samo co Ty. Rób zakupy w każdym miesiącu o spłacaj w terminie zadłużenie, a załapiesz się na premię.

   Usuń
  2. A mnie się spodobało chwilowe życie za darmochę. Używam teraz kk na okrągło. Tylko dalej nie wiem, czy min. 8 tys. zł można od razu ładować na KO czy najpierw na konto bieżące. Regulamin mówi o koncie ale jakiej maści to już nie. Natomiast jeden konsultant na czacie mówił, że KO bo % leci a drugi o ROR. To jak jest?

   Usuń
  3. Też mi się spodobało takie życie, ale nie jest ono chwilowe lecz stałe.
   Dam ci radę, nie zadawaj w tym przypadku głupich pytań. Skoro używasz kredytówki to powinieneś mieć we krwi częste logowanie się do bankowości by nadzorować swoje finanse i oddać kasę w terminie. Przelej więc sobie na ror bo przelew wewnętrzny na KO to żaden problem. Przelew będziesz mieć na pewno uznany, a i finanse pod kontrolą co w przypadku kk jest konieczne.

   Usuń
  4. Nie dawaj rad (głupich) ani soli jeśli Cię o to nie proszą. Nie każdy ma, jak Ty, obsesję na punkcie logowania się i ciągłego nadzoru.

   Usuń
  5. Napisałem i opublikowałem przed momentem nowy artykuł na ten temat, bo mamy od tego miesiąca nową edycję i wczytałem się dokładniej w regulamin pod kątem twojego pytania.
   Z regulaminu wynika, że słowo 'Konto' odnosi się do ror, zaś 'Konto Oszczędnościowe' do KO. Definicje są pogrubione w nawiasie, zaś potem regulamin trzyma się tych definicji. Z tego wnioskuję, że wpis w punkcie 4e-ii gdzie mowa jest o przelewie na kwotę 8000 zł na konto wymóg odnosi się do ror.
   Poprawcie mnie, jeśli się mylę.

   Usuń
  6. Nie mylisz się ani trochę drogi Polcanie.
   W Regulaminie jest też słowo "Bank" i autor ma na myśli oczywiście CitiBank a nie jakikolwiek inny bank.

   Usuń
 3. witam polcan co z przeniesieiem ofe ? wybrac zus czy ike? moglbys zajac sie tematem. pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Już dawno temu wybrałem zus o czym była zresztą mowa na blogu.

   Usuń
 4. A oto co odpowiedział na zapytanie o przelew 8 tys. zł starszy specjalista ds. Reklamacji i Zapytań Klientów w dodatku z poważaniem:

  "Przelew może być zaksięgowany zarówno na Koncie Osobistym, jak i Koncie Oszczędnościowym. Natomiast proszę pamiętać, że tylko środki zgromadzone na Koncie Oszczędnościowym podlegają oprocentowaniu".

  Wniosek: nie należy traktować takich informacji dosłownie, dotyczy to także infolinii czy czatu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przelew może być zaksięgowany na koncie oszczędnościowym, a jakże, tylko że nie zostanie spełniony warunek. Specjalista do wymiany.

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...