środa, 30 października 2019

Black Friday: nietypowa akcja z premią 400 zł za konto w Paribas


Takiej akcji promocyjnej nie pamiętam. Tylko przez 3 dni mamy możliwość udziału w promocji Black Friday z Bankiem i zgarnąć najwyższą premię jaka była do tej pory w Paribasie. Nie 350 zł, które było dostępne w tym miesiącu, lecz 400 zł.

Premia sukcesywnie wzrasta co może tylko cieszyć. Tym razem jednak należy bacznie zwrócić uwagę na nazwę. Zwykle nazwy nas nie interesują są bowiem chwytem reklamowym, tym razem jest jednak nieco inaczej o czym w dalszej części wpisu.


Kto może z tego skorzystać. Zwyczajowo mogą to być osoby, które od 9 miesięcy nie miały konta w Paribasie. To jedna z najkrótszych karencji w bankach, więc fajnie że tak się dzieje w zdecydowanie najbardziej aktywnym bankiem na naszym rynku.

Tutaj zgarniesz 400 zł za konto w Paribas  za akcję z Black Friday

Akcja ma potrwać teoretycznie do 17 listopada 2019, ale tę datę zapewne można włożyć między bajki. Praktycznie wszystkie akcje Paribasa kończą się przed czasem, zaś w najnowszej z nich bank przewidział tylko 2700 wniosków. Mamy więc zasadę kto pierwszy ten lepszy.

Co trzeba zrobić by zgarnąć całą premię?
Akcja dzieli się na dwie części, zgarnąć bowiem można tradycyjne już 350 zł do banku oraz dodatkowo 50 zł do wydania na allegro.
1. 50 zł do Allegro za samo otwarcie konta
Nowością w promocjach Paribasa jest możliwość zgarnięcia dodatkowych 50 zł do Allegro i ta premia jest najłatwiejsza z możliwych. Dostajemy ją praktycznie za darmo bo za... samo otwarcie konta. Miły bonus za nic, no może z wyjątkiem pilnowania dat, bowiem konto należy otworzyć najpóźniej do 22 listopada 2019:)

Zwróćcie jednak uwagę na drugi punkt, bo to zupełna nowość, związana z Black Friday. W tym roku ten dzień przypada na 29 listopada 2019, a to bardzo ważna data w kontekście opisanej dziś promocji.
2. Do 350 zł za zakupy w weekend z Black Friday!!
W tej rekordowej promocji nie możemy sobie robić zakupy kiedy chcemy. Bank wymusza na nas, byśmy zakupy zrobili dokładnie w weekend z Black Friday czyli w dniach 29 listopada (piątek) oraz 30 listopada (sobota) i 1 grudnia 2019 (niedziela).

Warto zatem rozplanować sobie większe zakupy w weekend z Black Friday jeśli chcemy zgarnąć najwyższą premię. Do zgarnięcia są dwie premie 250 zł lub 350 zł w zależności od wydanej kwoty.
 • za wydanie kwoty w granicach 500-999 zł - premia 250 zł
 • za wydanie 1000 zł lub więcej - premia 350 zł
Warto więc z pewnością wydać tysiak aby zgarnąć o stówkę więcej. Akcja przypada w gorący okres zakupowy, więc warto pomyśleć o zrobieniu zapasów czy to na święta, na zimę, na prezenty pod choinkę czy też co tam komu do głowy wpadnie.

Tutaj zgarniesz 400 zł za konto w Paribas  za akcję z Black Friday

Premię za zakupy dokonane w weekend na przełomie listopada i grudnia dostaniemy jeszcze w tym roku. Jak łatwo się domyślać bank daje sobie czas do sylwestra 31 grudnia 2019.


Regulamin promocji Black Friday z Bankiem

12 komentarzy:

 1. Za dużo z tym roboty. Zawracanie gitary.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Raczej na odwrót, ekspresowa promocja w pigułce. Za samo wejście dostajemy 50 zł na start. A potem w jeden weekend robimy zakupy na raz (np. bilety na samolot) lub sprężamy się z zakupami w 3 dni (prezenty, zapasy itp.). Co więcej akurat w te dni należy się spodziewać szczególnych okazji i obniżek. Zysk będzie więc potrójny:)

   Usuń
  2. W 2 dni bo w Niedziele nie handlową sklepy nie czynne

   Usuń
 2. Zakładając, że bank zaksięguje Ci płatności kartą w te dni. A jak zablokuje kwotę, a zaksięguje dzień po weekendzie??? Dlaczego akurat ograniczył płatności do trzech dni weekendowych?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak sądzę chodzi o statystyki, bowiem co roku można przeczytać o tym o ile więcej wydaliśmy akurat w tydzień z Black Friday.
   W tym przypadku bank będzie musiał rozpatrywać nie datę księgowania, lecz datę dokonania płatności, co nie jest trudne do rozróżnienia.

   Usuń
 3. W IdeaBank Lokata Happy Back na 3 miesiące - 2,6%.

  OdpowiedzUsuń
 4. Uściślenie: Lokata Happy Back w IdeaBank od 1000 zł do 200.000 zł na 3 miesiące – 2,6%. Informację o tej lokacie dziś otrzymałem e-mailem – do konta w IdeaBank, na które nie logujemy się już od ponad dwóch lat (po zalogowaniu się na obecne konto nie widzę jej jednak na liście lokat do założenia – zatem nie jest ona dla wszystkich). E-mail zawierał dopisek: Wszystkiego najlepszego z okazji Światowego Dnia Oszczędzania.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To muszę przyznać, że Idea lekko kpi sobie ze swoich dawnych klientów. Jeśli miałeś też u nich konto IDEALNE - to bez problemu przysługuje Ci lokata na nowe środki 2,7% dostępna dla wszystkich. Nie wspominając już o opisanej wczoraj przez Polcana lokacie zawrotnej na 2,8%. To czym właściwie bank chce "zaimponować" tą niby super ofertą??

   Usuń
  2. Łapią klientów, którzy nie czytają tego bloga :)

   Usuń
  3. I twoich komentarzy, bo to od Ciebie dowiedziałem się o tej ofercie:)

   Usuń
  4. Lokata ta jest w systemie Idea Cloud dla klientów, którzy nie mają w IB od dłuższego czasu produktów depozytowych.
   Link: https://www.ideabank.pl/ideabank2/doc/Regulamin_happy_back.pdf

   Usuń
 5. Swoją drogą to lekki wstyd, że banki w Światowy Dzień Oszczędzania nie zaproponują czegoś ciekawego - takiego nawet jednorazowego jak kiedyś robiła to Idea :(

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...