niedziela, 20 października 2019

3% na KO z krótszą karencją w T-mobile + 300 zł zwrotu rocznie


2,70% w Idea bank to już ciekawa stawka. Daleko jednak jeszcze do starych dobrych 3% bowiem niebiescy podnoszą oprocentowanie bardzo powolutku po 0,10pp. Nie wiadomo jednak czy doczekamy się trzech kolejnych podwyżek.

3% jest jednak ciągle na kontach oszczędnościowych w innych bankach. Millennium i Getin omawiamy sobie przy starcie każdej kolejnej promocji, ale ani u bordowych ani zielonych nie ma trójki z przodu. Taką stawkę ma T-mobile.

O T-mobile nie piszę zbyt często, bo to jednorazówka dedykowana dla nowych klientów. Warto jednak przypomnieć, że w klonie T-mobile trwa kolejna promocja konta z trójką przodu, bank zaś skrócił karencję dla byłych klientów.


Najnowsza oferta konta w T-mobile potrwa do końca roku czyli 31grudnia 2019 i obowiązuje przez 3 miesiące. Kto z tego jeszcze nie skorzystał ma kolejny raz ku temu okazje, a co więcej zarabiać można tutaj na samych kontach.

Tutaj założysz konto w T-mobile ze zwrotem 300 zł za zakupy

Kim dla T-mobile jest nowy klient? Nie jest tak źle, jeśli bank skraca karencję, a tak właśnie jest, obecnie nowy klient to taki, co nie miał tutaj konta od 1 stycznia 2018. Patrząc na ostatni artykuł na ten temat z lipca widzimy, że karencję skrócono o pół roku:)

T-mobile jest dla mnie bankiem pierwszego wyboru ze względu na ciągłą promocję dwóch  kont jakie tu mamy do wyboru, o tym jednak niżej w drugiej części artykułu. Z Waszych komentarzy wynika jednak, że część czytelników zakłada tu konto tylko dla 3% na KO. 

Komu więc odsiadka się skończyła może wrócić. Wpakować tu można tak jak zwykle do 50.000 zł i będą one na 3% dokładnie przez 92 dni. Potem stawka spada o połowę, więc robi się nieciekawie, tym bardziej że trzeba spełnić jeszcze dodatkowy warunek.


2. 300 zł za konto Premium lub 180 zł za konto Freemium
Mimo wszystko pozwolę sobie przypomnieć o tym dlaczego T-mobile pozostaje dla mnie  kontem głównym. W innych bankach mamy tylko kilkumiesięczne promocje z premią, po których zgarnięciu konto zwykle nadaje się tylko do zamknięcia.

W T-mobile jest inaczej, bowiem tutaj od kilku dobrych lat mamy non-stop fajny cashback uzależniony od konta. Do wyboru mamy konto Freemium, które daje 180 zł w skali roku, lub konto Premium, gdzie zgarniać można 300 zł rocznie.

Tutaj założysz konto w T-mobile ze zwrotem 180 zł za zakupy

Generalnie nie ma znaczenia, które konto będziemy posiadać. Różni je tylko jedno: 
 • dla Freemium trzeba wydać kartą 300 zł
 • dla Premium wymagania wynoszą 500 zł
Początkowo posiadałem Fremium, ale szybko przekonałem się, że skoro ta oferta nie ma limitu czasowego lepiej mieć 120 zł więcej rocznie. Wydać 200 zł więcej to nie problem, a więcej kasy zawsze się przyda.


Co więcej bank pozwala zrobić fajny myk, że nie trzeba płacić za konto kartą debetową. Dla premii wystarczy posiadać tylko kartę kredytową, a co za tym idzie na koncie ror nie musimy trzymać środków, co jest świetną kombinacją. 


Dzięki temu możemy po prostu żyć na koszt banku pamiętając jedynie o spłacie zadłużenia w podanym terminie. Standardowo bank daje 2500 zł zadłużenia na karcie, dla tej kwoty zresztą procedura wydania karty jest uproszczona.

Tutaj założysz kartę kredytową w T-mobile dla 5% cashback

Ciekaw jestem jak długo jeszcze potrwa opisana wyżej fajna promocja konta. Comiesięczny cashback wyklucza nas ze skorzystania z oferty KO na 3%, ale 5% cashback jest wart by być tutaj klientem na stałe. Oby jak najdłużej.

Tabela opłat i prowizji w T-mobile

7 komentarzy:

 1. Czy dobrze rozumiem, że zakładam jedno z kont i razem z nim mam ko na 3% plus cahsback? Na jakiej zasadzie działa cahsback? Czy mając zwykła kartę bankowa też mogę z tego korzystać? Pytam bo nie chce mieć kredytowej.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do konta założysz sobie KO na 3%. Natomiast co cashback, to tutaj by mieć zwrot należy posiadać dowolny produkt kredytowy, niekoniecznie karty kredytowej. Ja wybrałem kredytówkę, bo lubię ją używać, ale można wybrać inny wariant, na przykład limit w koncie. Kiedyś go miałem w tym banku, bo jego wyrobienie było darmowe, ale zmieniłem na kredytówkę, bo to dodatkowy zysk do 5% cashback.

   Usuń
  2. Przez pół roku cashback jest bez produktu kredytowego.

   Usuń
 2. Comiesięczny cashback wyklucza nas ze skorzystania z oferty KO na 3%" - czyli jak, albo moge miec KO na 3% albo cashback - nie moge miec dwoch naraz?

  OdpowiedzUsuń
 3. Ile można włożyć na ko?

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...