niedziela, 13 października 2019

2,70% na nowej 17 edycji KO w Millennium oraz 200 zł na start


W tym tygodniu w Idea bank mamy nareszcie podwyżkę na lokatach. Niestety w dalszym ciągu lokaty oferują mniej aniżeli daje nam konto oszczędnościowe w Millennium, więc nie ma tu zbytnio co omawiać.

A Millennium dalej trzyma formę. Od dziś mamy kolejną 17 edycję KO Profit, na którym w dalszym ciągu mamy fajną stawkę 2,70% z małymi zmianami. Warto też przypomnieć, że od kilku dni mamy nową promocję z możliwością zgarnięcia 200 zł na start.


1. Konto oszczędnościowe Profit 2,70% po raz 17
Portugalczycy lubią ciągle coś zmodyfikować. W tym miesiącu mamy dwie nowości: dobrą i złą. Zła jest taka, że skrócono nam czas trwania indywidualnej promocji o 8 dni. Znów po uruchomieniu stawki 2,70% obowiązywać nas będzie ona 92 dni, a nie 100 jak było przez kilka ostatnich edycji.

Na plus zaś można zapisać możliwość przelania wreszcie całej kwoty z KO do innego banku. Przez długi czas mieliśmy tutaj limit 50.000 zł dla pojedynczego przelewu, jednak od połowy września limit zwiększono do 100k, jeśli wykorzystamy autoryzację mobilną

Tutaj założysz konto oszczędnościowe w Millennium na 2,70%

Nie trzeba więc już kombinować z przyszłymi przelewami jak to było dotąd. Było to do zrealizowania, ale trzeba się było trochę pomęczyć. Lub wykorzystywać dodatkowe sposoby zerowania konta przed startem nowej promocji, jeśli mieliśmy do 85 tysięcy.

Nie zmienił się limit kwotowy. Dalej mamy promocyjną stawkę obowiązującą do 100.000 zł, powyżej tej kwoty stawka spada do 1,10% więc nie warto tu trzymać nadwyżki. Lepszą stawkę można uzyskać robiąc przelew zewnętrzny na większą kwotę. Zerując konto w piątek dostałem propozycję 2,0% na lokacie.Taka stawka też jednak nie jest satysfakcjonująca. To już u niebieskich mamy lepsze stawki dla lokaty na nowe środki. 
Nowa promocja KO w Millennium potrwa do 16 listopada 2019.2. Promocja Chwyć 200 zł
Fajne konto oszczędnościowe w Millennium jest powodem, dla którego warto tutaj mieć konto na stałe. Jeśli jednak nie jesteś klientem tego banku, na start możesz dodatkowo zgarnąć 200 zł korzystając z promocyjnego linku.

Tutaj łatwo zgarniesz 200 zł w promocji Zyskaj z Millennium

Kto może z tego skorzystać? Zwyczajowo osoba, która zdążyła wszystko pozamykać w Millennium i nie brała udziało w podobnej promocji w przeszłości. Dotyczy to rzecz jasna konta 360 stopni w wersji podstawowej lub student. Od października wykluczeni z promocji są klienci Eurobanku, bowiem ten bank należy już do 'Milki'.

 
Oferta dość często się powtarza, więc jeśli ktoś nie brał udziału w promocji tego konta, a otworzył je tylko dla stawki 2,70% na KO może teraz wrócić po 200 zł. Sam tak zresztą zrobiłem i zgarnąłem 200 zł w jednej z poprzednich ubiegłorocznych promocji.


Oferta ma potrwać tym razem do 4 listopada 2019. Bank jednak przygotował ograniczoną pulę 7000 kont, więc możliwe, że podany wyżej termin może ulec skróceniu. W takim przypadku powyższy link promocyjny przestanie być aktywny.

Co trzeba zrobić by przytulić dwieście złotych? 
Nic ponad to co robi każdy posiadacz konta w Millennium co miesiąc, tylko po to by konto było darmowe. A więc:
 • jeden przelew na 1000 zł
 • jedna płatność kartą lub Blikiem
Powyższe czynności należy wykonać w kolejnych 3 miesiącach: listopadzie i grudniu 2019 oraz styczniu 2020. Jak widać nie trzeba nic kombinować, premia wpada praktycznie sama, a dostaniemy ją najpóźniej do 28 lutego 2020.

Tutaj łatwo zgarniesz 200 zł w promocji Zyskaj z Millennium

To bez wątpienia jedna z najbardziej popularnych promocji, popularnych właśnie ze względu na łatwość zgarnięcia premii. Jedyny jej minus to jednorazowość. Warto tutaj jednak przypomnieć, że to nie jedyna premia na start.

Nagrody do zdobycia za kod polecający

3. Dodatkowa premia dla znudzonych Millennium
Kto zniechęcił się już do Millennium i zamknął tutaj konto, może zgarnąć drugą premię na start:) W takim przypadku skorzystać z programu poleceń. Wystarczy, że nie miałeś konta przez ostatnie 12 miesięcy a możesz zgarnąć jedną z 5 nagród do wyboru.

Jeśli chciałbyś skorzystać z tej drugiej promocji w Millennium a nie masz możliwości zdobycia kodu polecającego możesz jak zwykle napisać do mnie na marszr1@gmail.com. Udostępnię Ci kod tak jak w innych programach poleceń. Nowa edycja tego programu potrwa do 3 kwietnia 2020.

Regulamin konta oszczędnościowego w Millennium edycja 17
Regulamin promocji Chwyć 200 zł w Millennium
Regulamin programu Lubię to polecam - edycja V  
Informacja o zwiększeniu przelewu w Millennium do 100k

17 komentarzy:

 1. Pytanie z zupełnie innej bajki, ale może mi ktoś pomoże. Przeglądając rzeczy po zmarłych rodzicach znalazłem Depozytowe Bony Rewaloryzacyjne wydane przez Narodowy Bank Polski oraz Premiowe Bon Oszczędnościowe rożne emisje z dnia Warszawa 1.07.1971 r. Napiszcie, czy to jest jeszcze coś warte i co ewentualnie z tym można jeszcze zrobić ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety:
   każdy, kto posiadał premiowe bony oszczędnościowe, miał możliwość ich odsprzedania w każdej placówce PKO do dnia 1 lipca 2001 r. W chwili obecnej zatem bony te nie podlegają już wykupowi.

   Oraz:
   Po upływie 10 lat od dnia 1 lutego 1990 r. bon rewaloryzacyjny traci ważność.

   Usuń
  2. I tak państwo polskie po raz kolejny zrobiło ludzi w bambuko. Skorzystali z prawa do przedawnienia roszczeń i po 10 latach adieu. Żałosne marionetkowe które w taki sposób nawet potrafi okraść obywatela.

   Usuń
  3. Też jeszcze mam gdzieś w archiwach taki bon oszczędnościowy. Pytałem kilka lat temu w Pekao czy to jeszcze jest coś warte (bo tylko tam znalazłem osobę, która rozpoznała ten dokument, bo sama je dystrybuowała) i dostałem te same informacje co podał anonimowy z 22:47

   Usuń
 2. Witam

  Czy mozna prosic o informacje kiedy dla tej promocji wycofac srodki z konta oszczednosciowego tak zeby moc przystapic do nastepnej? Czy dobrze licze ze przed 12 stycznia 2020(niedziela)? Ogolnie mozna by bylo umieszczac takie informacje juz w samej tresci wpisu o promocji, zakladajac ze zasady sie nie zmienia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma problemu by takie info znajdowało się w artykule. Do tej pory sądziłem, że wystarczy podać datę końca promocji czyli 16 listopada co od razu znaczy, że zerowanie salda przypada na 15 listopada (dla przelewających między kontami w Milce) lub 14 listopada jeśli przelewamy na zewnątrz.
   Jeśli Twoja promocja trwa do 12 stycznia, to raczej nie musisz nic robić w listopadzie, bo przypuszczalnie 18 edycja zakończy się jeszcze w grudniu.

   Usuń
 3. i znowu promocja nie dla mnie - nie mam int w telefonie i blika nie zarejestruje

  OdpowiedzUsuń
 4. Zrobilem maly blad, 12 stycznia 2020 to 92 dzien od 12 pazdziernika 2019 a promocje sa co miesiac. Zatem jak dotad jest to dzien przed koncem starej promocji, czyli przed 16 listopada, wszystko jasne.

  Natomiast chcialem sie jeszcze spytac o co chodzi z przelewami miedzy kontami w Millennium, czy nowe srodki nie sa liczone ze wszystkich kont w banku lacznie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam na myśli np. przelew na konto żony w Mili, a nie własne.

   Usuń
 5. Mi promocja kończy sie w listopadzie. W piątek wycofałem środki - dziś przelałem i teraz nie wiem czy będę już w nowej czy starej edycji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W starej, masz 100 dni promocyjnej stawki od pierwszego przelewu i nie ma znaczenia czy wyzerujesz konto czy nie.

   Usuń
  2. Czyli niepotrzebnie zerowałem. MI ta stara kończy się 15 listopada a obecna edycja trwa do 16 XI. Czyli muszę znów uciec przed końcem obecnej edycji jak rozumiem.

   Usuń
  3. Dokładnie, jeśli tego nie zrobisz bank uzna saldo za stare środki i przyzna im standardowe, kiepskie oprocentowanie

   Usuń
  4. Anonimowy14 października 2019 10:51
   Jeśli stara promocja kończy Ci się 15.11.2019 roku i wyzerowałeś saldo na dzień 12.10.2019 roku, to dobrze zrobiłeś 16.11.2019 roku z automatu wejdziesz w obecną 17 edycję.

   Usuń
  5. @ Jerzy
   Nie wiem czy dobrze zrozumiałem, ale mam kłopot ze słówkiem "do" jeśli okres przystępowania trwa do 16 listopada to nie wiem czy trwa do końca 15 dnia listopada i 16 jest datą graniczną, czy też 16 listopada jest dniem w którym jeszcze można przystąpić i wtedy rzeczywiście załapię sie na obecną edycję. Środki wycofałem 11 X

   Usuń
  6. "do" tzn włącznie. 16.11.2019 roku to ostatni dzień do zakwalifikowania się do 17 edycji. Saldo na koniec 12.10.2019r. powinno być wyzerowane.

   Usuń
 6. Czy zerowanie konta w Millennium dotyczy tylko konta oszczędnościowego czy również 360?

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...