czwartek, 17 października 2019

MoneyMania 20: łatwe 150 zł za konto w Santander + pakiet bonusów do ponad 1000 zł


Money Mania była niegdyś wielkim hitem bloga. Każda akcja była świetna i tak być powinno by ją opisywać. Poprzednia 'podrobiona' edycja pokazała, że nie zawsze są to superakcje. Na szczęście w najnowszej XX już edycji mamy znów prawdziwy bonus, do czego tutaj przywykliśmy

Jak na akcję specjalną przystało premię jest bardzo łatwo zgarnąć. Problemem jest tylko ograniczenie wiekowe. Do tej pory praktycznie każda akcja była dla każdego, teraz mamy ofertę przeznaczoną tylko dla młodych osób w wieku 18-26 lat. A mogą oni zarobić znacznie więcej aniżeli 150 zł
Kto może brać udział w tej akcji. Ograniczenie wiekowe to nie jedyna restrykcja. Wśród młodych wykluczone są także osoby, które miały w Santanderze konta po 7 października 2018, karencja wynosi więc niewiele ponad rok.

Link promocyjny do akcji zgarnij 150 zł w Money Mania 20

Oferta ma potrwać do 19 listopada 2019. Nie przewiduję, żeby akcja miała zakończyć się wcześniej mimo znacznego ograniczenia. Santander to nie Paribas i tutaj promocje są stabilniejsze.


Umowę o konto należy podpisać do 30 listopada. Musi to się odbyć rzecz jasna za pośrednictwem MoneyManii, bo to money jest tutaj organizatorem i to oni wypłacają premię, a nie bank. Z tego powodu konieczna jest rejestracja z podanego linku promocyjnego.

Mamy tutaj jeszcze dodatkowy, na szczęście banalny warunek. Do końca tego roku należy podpisać porozumienie EKK. Brzmi groźnie, ale to tylko wyrażenie zgody na otrzymywanie wyciągów przez elektroniczne kanały kontaktu.


Co trzeba zrobić by zgarnąć 150 zł?
Organizator daje banalne warunki, które należy wykonać do końca tego roku.
 • zrobić przelew na 200 zł
 • wykonać jedną płatność kartą na dowolną kwotę
Studenci mają oczywiście mniejszy wymóg kwotowy, zaś płatność kartą zrobi nawet dzieciak. Warunki zatem są faktycznie banalne. Warto jednak tutaj przypomnieć, że karta jest w tym banku darmowa dopiero po 5 płatnościach

Ten głupi warunek aż 5 płatności, gdy w innych bankach wystarczy tylko jedna, jest powodem dla którego po zgarnięciu premii od razu zamknąłem niepotrzebną kartę. Wszak do wypłaty kasy z bankomatu wystarczy nam blik.

Harmonogram 20 edycji MoneyManii

Aby dostać od organizatora premię należy do 14 stycznia 2020 uzupełnić w aplikacji, czyli w MoneyManii, uzupełnić swój numer konta Jakie Chcę w Santanderze. Dzięki temu organizator będzie wiedział gdzie ma wypłacić premię 150 zł. Kasę otrzymamy najpóźniej do 14 lutego 2020.

Link promocyjny do akcji zgarnij 150 zł w Money Mania 20


Propozycje zarabiania w Santander bez ograniczenia wiekowego
Poza organizatorem można też zgarniać premie od banku, który prowadzi szereg innych promocji. Poniższe promocje nie mają już ograniczenia wiekowego i może z nich skorzystać każdy. Do nich też są odrębne regulaminy, które zamieszczam na końcu artykułu

Dodatkowe premie wypłaca już bank

2. 150 zł za przelew wynagrodzenia
Ciągle można zgarnąć kasę za przelewanie tutaj wynagrodzenia czy stypendium. Warunki są tutaj banalne jak zawsze: wystarczy przez 3 miesiące przelewać wynagrodzenie w wysokości minimum 1000 zł by dostać po 50 zł za każdy miesiąc.


Tę premię trudno zignorować bo jest praktycznie za nic

Nie jest to już tak sowita premia jak w poprzednich edycjach gdy na początku bank dawał 300 zł (za pomyłki nawet 400 zł) a w drugiej edycji 200 zł. Od trzeciej jest to już tylko 150 zł, ale za darmo, bowiem nie musimy nic robić poza przekazaniem księgowej nowego numeru do przelewu.3. Do 800 zł w programie poleceń
W dalszym ciągu działa tutaj program poleceń w którym polecający i polecający mogą zgarnąć po 80 zl. Tutaj warunkiem otrzymania premii jest zalogowanie się do bankowości Santandera oraz dokonanie płatności na kwotę 300 zł.

Jeśli nie masz kodu polecającego możesz śmiało pisać na marszr1@gmail.com, a prześlę Ci taki kod. Oczywiście po otwarciu konta sam możesz polecać znajomym i zarobić w ten sposób więcej. Ograniczenie do 10 osób powoduje, że zgarnąć możesz do 800 zł w tej edycji.
4. Do 300 zł w promocji zwroty za rachunki
Jeśli poprzednie dwie premie da się zgarnąć w całości, to tutaj jest to raczej niemożliwe. Zawsze jest to jednak dodatkowa gotówka, bank bowiem zwraca 1% przy płatności z konta za telefon, internet, gaz czy prąd.

Te 300 zł to łączna możliwa suma do zgarnięcia w roku co daje 25 zł na miesiąc. Raczej nie uda się zgarnąć całości, ale to też darmowa kasa bo rachunki płacić i tak musimy, a skoro za to jest możliwa premia, to aż się prosi by z tego korzystać.

Link do konta w Santander nie tylko dla młodych - dla pozostałych promocji

Podsumowując konto w Santander to takie konto które na pewno warto mieć w swojej kont na których da się zarabiać. Mam tutaj konto od wielu lat i dzięki dodatkowym stałym korzyściom nie zanosi się, bym miał je zamknąć w najbliższym czasie.


Poza kartą wszystko jest tutaj całkiem ok:)

Regulamin promocji 150 zł za przeniesienie wynagrodzenia IV edycja
Program poleceń w Santander - edycja V 

11 komentarzy:

 1. A w IB od dziś kolejna podwyżka. Nowe środki już 2,7%. To chyba już czas na artykuł Polcan ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jasne, już jest. Jak widzę z informacją byłeś pierwszy bo pierwszego maila o tej lokacie dostałem o 6:11.
   Miła pobudka na weekend, chociaż jeszcze z tej oferty nie skorzystam. Czekam na 2,80%:)

   Usuń
  2. "Jak widzę z informacją byłeś pierwszy bo pierwszego maila o tej lokacie dostałem o 6:11."

   Wychodziłem właśnie do pracy i mówię, a zerknę jeszcze do Idei - a tu miła niespodzianka, tak więc podzieliłem się na forum :)

   "Czekam na 2,80%:)"

   Ja też ;)

   Usuń
 2. Grrr.. Juz 2 dzien z rzedu zrywam i zakladam lokate na nowe srodki w Idei, bo codziennie podnosza oprocentowanie o 0.1 - dzis juz 2.7

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Juz 2 dzien z rzedu zrywam i zakladam lokate na nowe srodki w Idei, bo codziennie podnosza oprocentowanie..."

   Dlatego właśnie ja założyłem u nich lokatę 8 dniową - w nadziei na lepsze stawki i jak widać - da się ;) Teraz mam tylko dylemat, czy czekać na kolejną edycję EKO w Getinie? Czy zakładać tą lokatę?

   Usuń
  2. Hehe, ale ja nie wierzylem, ze Idea da cos lepszego... Stad to zrywanie.

   Usuń
 3. Czyli wieeeeelka dziura się z robiła w Idei. Brak kasiory.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Co się dziwić, skoro w licznych innych bankach były lepsze stawki. Ludzie mają głowę na karku i przenoszą środki tam, gdzie jest lepiej.

   Usuń
  2. W idei pozostały tylko roczne 3.5 bynajmniej u mnie. Nie ma się co dziwić....

   Usuń
  3. Tym bardziej, że byt Idei jest niepewny.

   Usuń
 4. "Tym bardziej, że byt Idei jest niepewny."
  I dlatego ja wolę 2,60% w Alior, niż 2,70% w Idei, abym przelał z KMO w Alior, Idea musi zaproponować minimum 2,80%.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...