czwartek, 3 października 2019

400 zł do zgarnięcia do Biedronki + 5000 punktów na start za kartę w Paribasie


Opisane w poprzednim wpisie niezwykle łatwe do zgarnięcia 350 zł to nie jedyna okazja w Paribasie. Od tego miesiąca mamy tutaj także powrót promocji z 400 zł do popularnej Biedronki na kk.

Kilka dni temu opisywałem jak łatwo zgarnąć stówkę do Biedry dostając dodatkowo za to kasę na miesiąc. Tę kwotę można podkręcić do 500 zł - oczywiście tak dużej kwoty nie musimy wydawać jednorazowo, można robić zakupy wiele razy. Dodatkowo możemy dostać 5000 punktów na start.


Kto może z tej promocji skorzystać? O kartę w Paribasie jest nieco trudniej niż o konto, odsiadka wynosi bowiem nie 9, a ponad 21 miesięcy. Dokładniej karty nie powinno się tutaj mieć od 1 stycznia 2018.

Tutaj zgarniesz 400 zł do Biedronki za kartę w Paribasie

Oferta ma potrwać do 30 listopada, ale jak zwykle należy brać poprawkę na fakt, że oferentem jest Paribas. Nie raz przyłapaliśmy już ten bank na przerywaniu promocji nawet w przypadku braku wyczerpaniu zapowiadanego limitu, więc nie należy się zbytnio sugerować datą lecz to czy powyższy link jest jeszcze aktywny czy już nie.

No dobra, a co trzeba zrobić by zgarnąć fajną kasę na zakupy?
W przypadku kredytówek warunki są zawsze takie same: trzeba nimi płacić, ale na szczęście zakupy mogą być dowolne. Paribas wymaga by w ciągu 3 miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu w którym dostaliśmy kartę zrobić zakupy na 1500 zł.

Przed nami gorący okres przedświąteczny w którym z oczywistych powodów wydajemy więcej niż zwykle. Nie powinno więc być problemów ze spełnieniem tego warunku, wszak średnio wychodzi to 500 zł na miesiąc czyli tyle ile wydajemy kartą T-mobile.

W komentarzach często pytacie czy po spełnieniu warunku kartę można od razu zlikwidować. W regulaminie nie ma wymogu dzielenia płatności na raty, można dokonać jednorazowego zakupu np. smartfona za 1500 zł i od razu uważać warunek za spełniony.

Owszem warunek będzie spełniony, ale dodatkowo kartę musimy posiadać do 30 kwietnia 2020. Do maja zatem musimy wstrzymać się z wypowiedzeniem umowy o kartęA co z nagrodą?
Najpierw trzeba zarejestrować się na paribasowskiej stronie mambonus gromadzącej benefity dla klienteli banku. Nie trzeba tego robić od razu, mamy na to nawet 2 miesiące od momentu udostępnienia nagrody, będzie tam na nas  czekać w ciągu 60 dni od momentu wydania kartą 1500 zł.


Kto lubi zgarniać wszystko co się da, może także zbierać punkty w programie mambonus. Tutaj na start dostajesz 5000 punktów, w październiku można korzystać z podwojenia punktów za tankowanie w weekendy. W dniu urodzin dostajemy nawet 3x więcej punktów...

Tutaj zgarniesz 400 zł do Biedronki za kartę w Paribasie

Kogo interesują dodatkowe promocje dotyczące karty kredytowej może sobie zajrzeć do drugiego regulaminu dostępnego na końcu artykułu. O dodatkowych bonusach można znaleźć wiele informacji już na stronie mambonus.pl

Podsumowując Paribas staje się powoli liderem wśród banków oferujących najlepsze promocje na rynku. A z pewnością bankiem w którym wybór jest największy. Na szczęście da się połączyć promocje karty wraz kontem.
 


Regulamin promocji Odbierz 400 zł na zakupy do Biedronki
Regulamin promocji 5000 punktów na start w mambonus


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...