środa, 9 października 2019

Trzy modele smartfona Samsunga do wyboru za konto w Paribas w ofercie za 0%


Idea bank za swoich dobrych czasów zaskakiwała nas nietypowymi ofertami lokat. Pomysłodawcy przenieśli się chyba do Paribasa, bo to tutaj mamy ostatnio oryginalne pomysły.

Należy do nich z pewnością nietypowy pomysł oferowania wybranego smartfonu Samsunga w zamian za założenie konta. Do wyboru mamy trzy modele z różnych półek cenowych. W każdym przypadku wybrany smartfon dostajemy do ręki w ofercie za 0%.
Do wyboru mamy trzy modele: A20e z niższej półki cenowej znacznie poniżej 1000 zł, A50 z średniej półki w granicach 1500 zł oraz S10e z górnej półki powyżej 3000 zł. Szczegóły można zobaczyć na poniższym screenie.


Promocja przypomina oferty z Euro RTV AGD z której skorzystałem 2 lata temu. Tam też można było kupić wybrany model smartfona w ratach za 0% i było to z pewnością opłacalne. Smartfon można było używać od razu i nie płacić za niego ani grosza.

Link promocyjny do wyboru smartfona Samsunga na raty za 0%

Promocja ma potrwać do 31 grudnia 2019, ale jak to w Paribasie mamy limit dostępnych smartfonów. Oznacza to, że oferta może skończyć się przed czasem, co zresztą staje się regułą w tym banku.

Tutaj jest podobnie, bowiem bank daje nam raty na 24 miesiące ze stawką 0%. Różnica jest taka, że nie musimy pamiętać o spłacie. Ja mam zanotowane wszystkie płatności na cały miesiąc i jednym z punktów jest spłata smartfona. Za miesiąc mam ostatnią ratę i spłacam ją z różnych banków w zależności od tego gdzie mam wolne środki.Tutaj nie ma tego problemu. Nie musimy pamiętać o spłacie, bowiem przy zakładaniu konta musimy wyrazić zgodę na obciążenie rachunku tytułem płatności raty za smartfona czyli zwykłe polecenie zapłaty. System sam więc ściągnie sobie ratę 29,90 zł w przypadku modelu A20e, 59,90 zł w przypadku A50 lub 129,90 zł jeśli wybierzemy S10e.

Czy to się opłaci? Oferta nie jest dla każdego, bo też nie każdy musi lubić Samsunga. Każdy z nas jest inny więc niektórym być może ta oferta przypadnie do gustu, szczególnie jeśli jest potrzeba kupna nowego telefonu. jakby nie patrzeć żywotność nowoczesnych smartfonów jest niższa niż jeszcze kilka lat temu. 

Nie żałuję z pewnością brania smartfona na raty 0%. Jeśli jakiś kredyt jest za zero to warto brać, wydaje mi się jednak, że lepsze są promocje z kasą takie jak poniższa, chociaż za premię 350 zł żadnego z powyższych smartfonów Samsunga niestety nie kupimy.

Alternatywna promocja konta w Paribasie Premia na jesień 350 zł


Ciekaw jestem jak wy zapatrujecie się na nowy pomysł Paribasa

Regulamin promocji GOPOCKET
Ogólne warunki sprzedaży na raty GoPocket 

5 komentarzy:

 1. Nigdy nie brałam na raty telefonu, spłacam po prostu z abonamentem

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mnie też raty nie rajcują, kupuję w salonie co chcę.

   Usuń
 2. Idea Bank minimalnie podnosi oprocentowanie Lokat, skromnie bo o 0.10%, liczy na zatrzymanie kończących się lokat. Stanowczo za mało, aby mnie zatrzymać. Pa pa IB.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja już dawno pozbyłem się lokat, a na blogu napisałem im epitafium. Ale dopiero w tym miesiącu przymierzam się do definitywnego zamknięcia wszystkich niepotrzebnych już kont w tym banku.

   Usuń
 3. Idea podnosi oprocentowanie lokat.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...