piątek, 25 października 2019

W ten weekend 30% rabatu przed dedykowany link na wyżerkę


Przed nami weekend czyli zwykle najbardziej oczekiwana część tygodnia, kiedy możemy odsapnąć od tygodniowej gonitwy. Każdy potrzebuje chwili wolnego dla siebie i swoich znajomych, a wspólny czas fajnie się spędza na wyżerce.

A wyżerka lepiej smakuje, gdy mamy świadomość, że skorzystaliśmy z okazji. A taka znów się pojawia bowiem w ten weekend zamiast typowego rabatu na 2% od dziś mamy 15x więcej bo aż 30% rabatu na jedzenie.
Tylko w dniach 25-27 października zniżka dla użytkowników refundera
Jak uzyskać taki rabat? Oferta jest dedykowana dla użytkowników serwisu Refunder o którym pisałem już dawno temu, ale do którego link można znaleźć cały czas w drugiej części nieprzegapki na PP4.

Tutaj zarejestrujesz się w programie Refunder

Oferta ma potrwać w dniach 25-27 października, ale na stronie promocyjnej mamy dodatkową informację lub do wyczerpania budżetu promocyjnego. Zamówić warto więc wcześniej póki budżet jeszcze jest niewyczerpany.

Serwis przedstawiałem kilka lat temu, więc kto przegapił może wrócić do archiwalnego artykułu by poznać szczegóły na ten temat. Większość artykułów jest ważna tylko przez ograniczony czas, ale wpis dotyczący Refundera jest aktualny od wielu lat i pewnie będzie przez kolejne kilka.Przypomnę więc w skrócie, że Refunder to największa w Skandynawii strona typu cashback. Gdy opisywałem ją w 2016 roku w ofercie było 556 sklepów online, w których mogliśmy otrzymać cashback. Teraz liczba wzrosła do ponad 630 sklepów w 12 kategoriach.


Jeśli robisz często zakupy online, albo nawet okazjonalnie, na pewno warto robić to tam, gdzie dostajemy dodatkowo zniżki. Wszak dostajemy do chaty ten sam produkt, a jeśli może być on tańszy bo korzystamy z innego linku to tylko na tym skorzystamy.
Po weekendzie będzie tu znów rabat tylko 2% zamiast 30%
Najlepsze są jednak okazjonalne promocje jak omawiana dziś, wszak 30% to prawie 1/3 ceny wyjściowej.  Podjeść sobie lubi praktycznie każdy z nas, a w weekend jest dobra okazja by spotkać się ze znajomymi na okazjonalną wyżerkę czy to na imprezie czy to w kameralnym gronie i odpocząć na chwilę od tego co mamy na co dzień.

Tutaj zarejestrujesz się w programie Refunder

Do wyboru mamy pizzę, sushi, kebab itd itp - słowem co kto lubi. Można też oczywiście zapłacić kartą, która ma swój cashback z jednej z licznych promocji bankowych i zyskać na tym podwójnie:)

Liczba sklepów wzrasta - dziś to już ponad 630
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...