sobota, 21 lipca 2012

Magiczna dwunastka oraz lokata gigantów


Lokata na wyścigi nareszcie dobiegła końca mimo że wcale taką nie była. Powtórzyła się bowiem sytuacja, którą opisałem już kiedyś tutaj. Ale taka jest polityka bliźniaków Getin oraz Open. W świetle prawa widać tak można robić.

Co więc teraz nowego się pokazało? Jak gra kolejny wykonawca? Jego imię to Magiczna Dwunastka. Słowo dwunastka oznacza tutaj okres na jaki tę lokatę można zawierać czyli dwanaście miesięcy. Pytanie jednak co oznacza pierwsze słowo magiczne?

Ta zagadka jest nieco trudniejsza. W zamyśle pomysłodawców ma zapewne oznaczać, że to magiczna lokata. A skoro magiczna to musi w niej być coś niezwykłego coś magicznego? Wierzyć czy  nie wierzyć? Skoro oferuje Getin to wierzyć trudno ale sprawdzić nie szkodzi. A więc?

A więc chodzi o oprocentowanie, które ma nas oczarować. Wynosi 6,40% a więc  dużo czy mało? W gruncie rzeczy nie jest to mało gdyż dotychczasowy lider rankingu FM bank oferuje dokładnie tyle samo czyli 6,40%. Zatem jest to na chwilę obecną najlepsza lokata roczna. Minimalny wkład w obu przypadkach to 1000 zł.A co u brata bliźniaka? Cudowna dwunastka? Jakkolwiek bym nie zgadywał zawsze tytuł jaki Open online wybierze dla nowej lokaty to bardzo trudny orzech do zgryzienia bo nazwy ma naprawdę oryginalne.

Padło na Lokata gigantów! Ładnie. A biorąc pod uwagę wymaganie kwotowe, które wynoszą 500 zł to właśnie tej lokacie należy się palma pierwszeństwa. Obok ładnych nazw ładnie też wymyślają opisy.

Giganci to wielkie, mocarne, niepokonane istoty. Tak samo wielkie są ich apetyty – także finansowe. Jeżeli Twoje potrzeby są równie duże, mamy coś dla Ciebie! Oszczędzając co miesiąc na jednej tylko lokacie, możesz zyskać naprawdę duże pieniądze! Oferujemy Ci oprocentowanie aż 6,4% w skali roku. Możesz zarabiać na miarę Gigantów!Aż 6,4%. Uuu. To przecież tylko 5,18% netto. A co robią w reklamie sportowcy grający w rugby? Czyżby to oni byli tymi gigantami? Rugby raczej sportem popularnym w Polsce nie jest chyba, że to aluzja do Ameryki gdzie sport ten porywa tłumy.

A swoją drogą większym gigantem będzie ten kto skorzysta ze zwykłego konta w Millennium gdzie w dalszym ciągu oferowane jest 7%. Szczegóły podawałem tutaj. A jeszcze większy ten kto wybierze się do Deutsche gdzie dostanie 8,10%. I w obu przypadkach nie będzie miał zamrożonej kasy na 12 długich miesięcy.

Obie oferty ważne teoretycznie do 23 lipca.
Zgodnie z oczekiwaniami przedłużono do 30 lipca.

Lokata pojawia się ponownie 4 sierpnia i potrwa do 6 sierpnia

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...