poniedziałek, 16 lipca 2012

Lokata na wyścigi i inne lokaty promocyjne


Zeszłotygodniowa lokata drużynowa była ciekawym posunięciem Idei banku. Można było zarobić do 7% procent w zależności od tego ilu zgłosiło się chętnych a tabela zależności oprocentowania od ilości zgłoszeń jest do wglądu tutaj. Ostatecznie ze spodziewanych 30 tys ludzi chęć założenia lokaty wyraziło zaledwie niewiele ponad 5 tys ludzi co oznacza, że zamiast 7% bank zaoferował jedynie 6,30%.

Owe 6,30% stało się zresztą jakąś normą w Idei gdyż tyle wynosiła ostatnia odsłona standardowej lokaty nr 1. I tyle samo oferuje od kilku dni lokata elastyczna, której oferta została przedłużona do środy. Co w niej jest elastycznego trudno jakoś rozgryźć. To najzwyklejsza w świecie lokata kwartalna o minimum 1000 zł. A więc norma promocyjna.

Żeby dostać o 0,20% więcej musimy dołożyć 50 razy więcej do powyższej kwoty. Wówczas będzie nas stać na lokatę DeLuxe o której piszę dziś w artykule lokata dla biednych bogaczy

Gwoli prawdy owe 6,30% stało się normą nie tylko w Idei ale we wszystkich bankach ze stajni Getin. Tutaj znów ruszyła lokata na wyścigi. Ale nie są to wyścigi Tour de Pologne ale kolejna zabawa, którą opisywałem tutaj.


I oczywiście wyścigi trwają tak w Getinjak i w OpenJak widać bliźniaki oferują swoje 6,3% o miesiąc dłużej niż lokata elastyczna w Idei.

Dziś załatwiamy hurtowo stajnię Leszka Czarneckiego. W ofercie Getin jest jeszcze lokata BeGreen reklamowanej jako Lato w pełni dlatego skorzystaj z naszej oferty i załóż lokatę BeGreen!

Pytanie jednak jaki jest sens zakładania lokaty BeGreen, która oferowana jest na 4 miesiące a oferuje zaledwie 6,15% i reklamowana jest obok a właściwie pod lokatą na wyścigi co widać na poniższym obrazku?

Co różni powyższe lokaty oprócz nazwy i oprocentowania?


Niektóre rzeczy naprawdę trudno jest zrozumieć.

Wyścigi trwają znów od 10 sierpnia. Nigdy końca wyścigów nie podaje się.
Do zabawy autkami wrócono 20 sierpnia ale już z 6,40% na liczniku
Wyścigi trwały też w dniach 13-15 września ale już za 6,50%

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...