środa, 15 sierpnia 2012

Happy Hours w Millennium dają nawet 7%Millennium to zdecydowanie jeden z najbardziej przyjaznych banków. Nie tylko ze względu na to, że oferuje od bardzo długiego czasu Dobre Konto zwracające 3% przy płatnościach kartą. Nie tylko dlatego, że od ponad dwóch miesięcy można mieć tam konto oszczędnościowe oferujące więcej niż promocyjne lokaty w wielu bankach bo aż 7%.

Jakby tego było mało od pewnego czasu oferuje coś co nazywa Happy Hours. Są to wyznaczone godziny w tym przypadku 9-10 w których bank oferuje podwyższenie oprocentowania swoich lokat o 2%. Pomysł godny pochwały.

Co ciekawe bardzo nietypowe są okresy lokat. Nie są to lokaty na określoną liczbę miesięcy do jakich przyzwyczajają nas inne banki ale po prostu lokaty na określoną liczbę dni. I to też nie wszystkie gdyż promocją są objęte tylko dwa okresy:

Od 16 – 61 dni
Od 93 – 183 dni


Źródło: Millennium

Tylko tyle dowiadujemy się ze strony głównej. Żeby poznać szczegóły musimy się zalogować na swoje konto w Millennium. Dopiero wówczas możemy odkryć, że faktyczne oprocentowanie wygląda następująco:
Zatem jak widać najbardziej opłacalny jest wybór drugiej opcji. Wówczas możemy liczyć na maksymalnie 7%.

Należy pamiętać, że konto oszczędnościowe oferuje 7% tylko do 20 sierpnia więc wkrótce oferta się pewnie  pogorszy. Stąd warto rozważyć przelanie oszczędności na Happy Hours gdzie nie ma już ograniczenia na 25 tys które miało konto oszczędnościowe.

3 komentarze:

  1. właśnie dziś od 12 do 15 dają 7%

    OdpowiedzUsuń
  2. Z kolei meritum daje 6,6% na lokacie 6 m-c też ciekawa oferta

    OdpowiedzUsuń
  3. Całkiem nieźle 7% na lokacie - spoko. Nie jest to wprawdzie 15% jak w AmberGold :P ale za to nie tylko da zarobić http://inwestuje.info/kalkulator_lokat/kapital_400000-oprocentowanie_700-okres_6-podatek_0-kapitalizacja_miesi%C4%99czna ale też pozwoli wypłacić środki :) Hahaha...

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...