niedziela, 22 października 2017

100 zł za otwarcie konta w ING z kolejną amnestią dla nowych


Zmiany jakie zachodzą w Citi są imponujące, premia jest znacznie wyższa i łatwiej ja zdobyć. Niestety nie da się tego powiedzieć o ING, który odnowił właśnie ofertę konta z bonusem. Tutaj od lat praktycznie nic się nie zmienia, chociaż i tutaj widzimy zmiany na plus:)

Przede wszystkim zmieniono tutaj nareszcie definicję nowego klienta. W poprzedniej promocji która zakończyła się w tym tygodniu wykluczeni byli posiadacze konta po 1 października 2015. Teraz przesunięto tę datę o pół roku:)Co ciekawe jak wynika z kwietniowego wpisu pół roku temu karencję skrócono o kwartał, więc bank robi to na bieżąco. Teraz bank jeszcze bardziej zaszalał i na dziś dzień konto mogą otworzyć osoby, które nie miały tutaj konta po 1 kwietnia 2016.

Tutaj otworzysz konto w ING by zgarnąć 100 zł

Zmieniły się także terminy. Tym razem promocja jest baardzo krótka jak na ING, który przyzwyczaił nas do wielomiesięcznej oferty, przez co trzeba było kalkulować kiedy najbardziej opłaca się wejść w tę promocję. Teraz nie ma zbytnio kalkulacji, bowiem link będzie aktywny tylko do 30 listopada 2017 czyli zdecydowanie krócej niż dotychczas.

Co trzeba zrobić by dołożyć kolejną stówkę do swoich łupów bankowych?

Tutaj niestety nie ma zmian. ING dalej zachowuje swoje warunki, dając nam 10% cashback, a to nawet 2x więcej aniżeli oferuje Citibank. Innymi słowy musimy wydać 1000 zł, za co bank odda nam 100 zł.

Warunki i harmonogram

W przeciwieństwie do innych banków ING nie premiuje regularnych zwrotów co miesiąc. Tysiaka mamy wydać do 31 marca 2018 i liczyć się będą płatności kartą lub BLIKiem. Premię za zakupy dostaniemy do końca przyszłego miesiąca. Z tego wynika, że konto powinno być aktywne ostatniego kwietnia.Konto w ING nie jest jakieś super, warto więc je zamknąć po zgarnięciu premii. Dla przypomnienia karta do konta może kosztować w zależności od naszego wieku. Będzie ona za darmo jeśli:
  • 13-18 - karta jest za darmo, więc nie trzeba nic robić
  • 18-26 lat - wydamy 200 zł
  • powyżej 27 lat - wydamy 300 zł
Nastolatkowie mają więc stówkę bez problemu. Dorośli zaś muszą wydać konkretne kwoty, chociaż i tak by zgarnąć 100 zł musimy wydać tysiaka. Warto jednak rozplanować wydatki tak by nic nie płacić za kartę, ta bowiem może kosztować 7 zł, a po co?

Tutaj otworzysz konto w ING by zgarnąć 100 zł

Swoją drogą ciekawią mnie komentarze jakie niedawno pojawiły się na blogu. Informujecie, że podobno bank oferuje 3% na koncie oszczędnościowym. Standardowo nowi mają 2%, kto zatem może otrzymać wyższą stawkę?  

Standardowo jest 2% na KO przez 4 miesiące. Jak mieć 3%?
Dla przypomnienia treść komentarza z 7 października:
Dzień dobry,

przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie promocję. Wystarczy, że wpłacisz minimum 100 zł na swoje Otwarte Konto Oszczędnościowe w PLN, a oprocentowanie na nim wzrośnie do 3%1 przez 3 miesiące.

Zapisz się do promocji już dziś i zaakceptuj regulamin promocji.

Z pozdrowieniami
Zespół ING Banku Śląskiego

1 3% to oprocentowanie zmienne, obliczane w skali roku na Otwartym Koncie Oszczędnościowym w PLN. Dotyczy całej kwoty oszczędności do 10 000 zł. Naliczymy je od 25 października 2017 r. do 25 stycznia 2018 r.


Regulamin promocji 100 zł za otwarcie konta

2 komentarze:

  1. Idea Bank obniża oprocentowanie na lokatach. Neobank podwyższa oprocentowanie, od 21.10.2017r. NeoLokata Zysk 2,5% na 3 m-ce do 1 mln.

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...