niedziela, 8 października 2017

400 zł do Douglasa za darmową kartę w Citi oraz zaledwie kilka płatności


Jak na razie zdecydowanie najlepszą ofertą miesiąca jest znaczne ułatwienie warunków dla zdobycia smartfona LG. Zamiast wydania 3000 zł wystarczy 5 płatności na miesiąc, ale nie każdy potrzebuje nowego smartfona do kolekcji.

Sam posiadam obecnie trzy sprawne smartfony, chociaż na dobrą sprawę używam tylko jednego. W takim przypadku lepsza może być oferta z 400 zł, w końcu z promocji darmowej karty w Citi można skorzystać tylko raz. Tym bardziej że tutaj też znacznie uproszczono warunki zgarnięcia premii:)Najnowsza propozycja 400 zł dotyczy vouchera do perfumerii Douglas. Zwyczajowo mogą z promocji skorzystać osoby, które nie miały karty kredytowej od 1 stycznia 2015, ten warunek dotyczy wszystkich promocji Citi jakie mieliśmy w tym roku.

Tutaj zdobędziesz 400 zł do Douglasa za darmową kartę w Citi

Zmieniły się jednak znacznie warunki i to zdecydowanie na plus. Po pierwsze promocja potrwa dość długo bo nawet do 31 stycznia 2018 roku, a więc blisko 4 miesiące. Po drugie nie trzeba już wydawać aż 1000 zł jak było w poprzedniej edycji.

Od obecnej trzeciej edycji warunki zmieniły się podobnie jak w przypadku karty z gadżetem LG. Zamiast wydawania dużej kwoty, bank pozwala na ilościowe transakcje, co jest może do spełnienia przez każdego z nas.

Warunki dużo prostsze niż do tej pory

Szczegółowo trzeba:
 • raz zalogować się do bankowości internetowej
 • zrobić po 5 płatności kartą w dwóch kolejnych miesiącach
Pierwszy warunek mamy spełnić do końca drugiego miesiąca od momentu podpisania umowy o kartę. Ten warunek spełni się sam, bo i tak każdy posiadacz karty zaloguje się by zobaczyć jaką kwotę musi oddać by nie zapłacić ani grosza za używanie karty.

Drugi warunek jest banalny. 5 płatności można wykonać w ciągu jednego dnia płacąc nawet po 1 zł za różne drobne zakupy. Taki warunek można spełnić dwukrotnie w dwu kolejnych miesiącach. W zamian w kolejnym miesiącu bank przyzna nam voucher na 400 zł ważny do 31 listopada 2018

Tutaj zdobędziesz 400 zł do Douglasa za darmową kartę w Citi

Miło, łatwo i przyjemnie. Warto jednak podkreślić, że od tej promocji bank wraca do oferowania wyboru dwu kart: Citi Simplicity oraz Citibank World Master Card. Lepsza jest oczywiście ta pierwsza, gdyż jest całkowicie darmowa i bezproblemowa.To karta to istny ewenement wśród kredytówek. Jest za friko, co jest rzadkością, i dotyczy to nie tylko opłaty rocznej za kartę, ale także za darmo są opłaty za powiadomienia CitiAlerts czy o braku spłaty karty.

Alternatywnie możesz zamówić tę samą kartę i łatwo zdobyć smartfon LG K4

Rzadko się zdarza by banki polepszały swoją ofertę, zwykle robią na odwrót. Citi jest pierwszym bankiem, który odwraca ten trend na bardzo korzystny. Po ofercie ze smartfonem LG to jest druga pozwalająca na łatwe zgarnięcie premii. Oby tak dalej:)

Regulamin 3 edycji promocji 400 zł do perfumerii Douglas za darmową kartę

2 komentarze:

 1. Karta jest darmowa, a opłata za konto występuje?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Karta jest darmowa jeśli wybierzesz Citi Simplicity, natomiast konta zakładać nie musisz. Wystarczy sama karta.

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...