czwartek, 12 października 2017

Łatwe do zgarnięcia 400 zł za założenie konta Citi Priority z 6% cashback


Październik należy bez wątpienia do Citibanku. Zmiana warunków kwotowych na zdecydowanie łatwiejsze ilościowe spowodowało lawinowe zainteresowanie kartami z premią. Łatwy zysk można podkręcić korzystając z jednego z najwyższych cashbacków na rynku.

We wtorek opisałem ofertę z mBankiem, gdzie zgarnąć można do 750 zł. Można, ale całość premii będzie to dość trudna do zgarnięcia, bo bank przyznaje 4% cashback. Znacznie łatwiej zgarnąć premię w Citibank, tutaj bowiem mamy wyższy cashback wynoszący 6%.

Nie trzeba być podróżującym by zgarnąć 400 zł

Konto tutaj zamknąłem na koniec września bez żadnych problemów, a przedtem zgarnąłem bez problemu 300 zł. Obecnie trwa promocja, w której zgarnąć można więcej bo 400 zł, pod warunkiem, że nie posiadaliście tutaj konta po dniu 30 czerwca 2016.

Tutaj założysz konto Citi Priority by zgarnąć drugie 400 zł

Promocja potrwa jeszcze tylko do 31 października 2017, więc do końca tego miesiąca można skorzystać z powyższego linku. Potem konto możecie aktywować nawet do końca listopada.

Jak zatem zdobyć drugie 400 zł, które są w ofercie z voucherami do Biedronki lub Douglasa, czyli w sumie zdobyć nawet 800 zł dzięki Citibank. W przypadku konta Citi Priority bank proponuje wybór jednej z dwóch możliwości:

1. Trzymanie 30.000 zł salda - mało opłacalne
Pierwszy wariant to realna strata i bez promocyjnych lokat nie ma to sensu. W pierwszej edycji promocji miało to sens i skorzystałem z tego, ale od drugiej edycji czyli omawianej tutaj nie ma to sensu.

Drugi warunek w Kroku 2 jest banalny
  2. Przelew 5000 zł + posiadania karty kredytowej - bardzo opłacalne
Niniejszy wpis dedykuję tym co założyli kartę kredytową w październiku. Teraz jest to szczególnie opłacalne ze względu na to, że bank od tego miesiąca zamiast konieczności wydawania kilku tysięcy złotych jak było do końca września teraz pozwala na płatność 5 razy w miesiącu na dowolną kwotę. 

Te osoby mają z głowy warunek posiadania tzw produktu kredytowego i pozostaje im jedynie przelewać co miesiąc 5.000 zł. Czynność tak banalna, że grzech z tego nie skorzystać, tym bardziej, że w regulaminie jest mowa o 'wpływach w łącznej wysokości', a więc przelew nie musi być jednorazowy:)


100 zł na start
Pierwszą stówkę dostaniemy już za jeden przelew i posiadanie karty kredytowej. Innymi słowy dostajemy ją praktycznie za darmo

300 zł na deser rozłożone na pół roku
Resztę premii można zgarnąć po prostu płacąc kartą. Bank będzie przyznawać cashback przez 6 miesięcy, co oznacza, że w miesiącu można zdobyć maksymalnie 50 zł. Kupować można cokolwiek, więc premia jest raczej łatwa do zgarnięcia.

Słowem na chwilę obecną to jedna z najlepszych ofert na rynku, szkoda tylko że szybko się kończy. Konto też łatwo zamknąć wystarczy bowiem zrobić tak jak w Optimie: napisać na poczcie wewnętrznej, że zamykamy konto i po sprawie.

Regulamin promocji Do 400 zł premii z kontem Citi Priority


UWAGA AKTUALIZACJA:


W dniu publikacji artykułu Citi wprowadził nową ofertę konta z 700 zł premii. Możecie z niej skorzystać korzystając z poniższego linku.

Tutaj założysz konto Citi Priority z premią do 700 zł

Oferta zostanie niebawem omówiona w osobnym artykule. Przeczytasz o niej w szczegółach klikając w poniższy link.

Ciąg dalszy: Łatwo o jeszcze więcej bo 700 zł za założenie konta Citi Priority

10 komentarzy:

 1. Polcan, w regulaminie widnieje zapis: "Oferta obowiązuje do wyczerpania dostępnej puli 1000 Uczestników". Wiesz może, czy wciąż jest aktualna, czy też pula wniosków została już wyczerpana?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Istnieje na to bardzo prosta metoda sprawdzenia. Jak klikniesz w link i pojawi się możliwość założenia konta, to oferta jest aktywna, Jak się kończy pula to pojawia się informacja, że pula jest zakończona lub link prowadzi do innej promocji.
   Inna sprawa to fakt, że właśnie wczoraj dostałem informację, że linki są znów aktywne więc mogę wstawić je na bloga. Stąd ten artykuł, bo to jedna z lepszych okazji dostępnych na rynku.

   Usuń
  2. Hej Polcan.
   Założyłem konto, zatwierdziłem umowę, dziś rano zostało aktywowane - niestety. Niestety, bo wczoraj pojawiła się promocja, w której można zgarnąć 700 zł. Dowiadywałem się u opiekuna, czy jeśli odstąpię od umowy, to będę traktowany jako nowy klient i będę mógł skorzystać z tej nowej promocji. Opiekun twierdzi, że nie. Byłbyś w stanie to potwierdzić? Bo mój rozmówca nie był absolutnie pewien, czy faktycznie byłbym wykluczony z promocji.

   Usuń
  3. Niestety praktycznie w każdej promocji aby wziąć w niej udział trzeba spełnić dwa warunki: nie posiadać konta od podanej przez bank daty i nie być w trakcie zawierania umowy:(
   Zwykle brzmi to mniej więcej tak:
   'nie jest stroną Umowy ramowej na dzień składania wniosku o zawarcie Umowy ramowej oraz otwarcie Konta Osobistego w ramach Promocji'
   Dla pewności możesz sprawdzić u innego konsultanta, bo czasami podają sprzeczne informacje, a ty możesz powołać się w reklamacji na dane podane przez tego który wskazał na możliwość zmiany konta.

   Usuń
 2. Z innej beczki. W Millennium na KO dalej będzie 2,5% na 92 dni w terminie od 15.10.17r. do 13.01.18r. ;)
  https://www.bankmillennium.pl/direct/oszczednosci/konto-oszczednosciowe

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I bardzo dobrze. A na marginesie jak zdobywasz przyszłe linki?

   Usuń
  2. Wpisałem w Google Konto Oszczędnościowe Profit i sam się zdziwiłem, że są tam już parametry nowej promocji ;)

   Usuń
  3. Artykuł na ten temat jak zwykle będzie dopiero w niedzielę w dniu w którym zacznie się nowa edycja KO.
   Swoją drogą bardzo długo będzie trwać tym razem. Chociaż ja i tak środki będę przerzucał do Getin.

   Usuń
 3. Tym razem środki odpłyną z Millenium do Getin na 122 dni. Lepsze 2,70% i do 200 tyś., niż 2,50% do 100 tyś.

  OdpowiedzUsuń
 4. Nowa promocja od dzisiaj w Citi 700 zł kontem Citi Priority jak rozumiem z kartą kredytową można liczć na 1100 zł a to chyba rekord od czasu 1000 zł w Credit Agricole

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...