środa, 4 października 2017

Łatwe 150 zł do allegro za założenie konta w Millennium w Money Mania 12


Z końcem wrześnie skończyła się akcja specjalna dla konta w Millennium, ale już z początkiem października rusza nowa. Kto zatem przegapił niezwykle łatwą do zgarnięcia premię, ma teraz okazję się załapać.

Zmieniła się jednak nieco premia. Podobnie jak we wrześniu zgarnąć można 150 zł, ale teraz nie ma już 100 zł na konto oraz voucher na 50 zł do polskiego busa. Tym razem można zdobyć voucher na 150 zł do popularnego allegro.
Powrót jednej z najpopularniejszych akcji specjalnych
Niestety Portugalczycy to zatwardziali uparciuchy w stosunku do nowego klienta. Od dawien dawna nie ma tu żadnej amnestii, ciągle wykluczeni z promocji są osoby, które miały tutaj konto po 1 kwietnia 2015 czyli odsiadka trwa już ponad 2,5 roku.

Tym razem do zgarnięcia 150 zł do allegro
Ponieważ jest to akcja specjalna, premii nie zdobędziemy zakładając konto w oddziale czy na stronie banku. Trzeba skorzystać z dedykowanej strony organizatora promocji, który przeprowadza właśnie 12 już edycję Money Manii.

Tutaj zarejestrujesz się w Money Manii i zgarniesz 150 zł do allegro

Jak zwykle podczas rejestracji z dedykowanego linka zostawiamy tutaj swój mail na który przyjdzie link aktywacyjny do konta w Millennium. Link będzie ważny do końca miesiąca, a więc do 31 października 2017

Co trzeba zrobić tym razem?  Praktycznie nic.


Bank wymaga by najpóźniej do 6 listopada 2017 założyć konto, a następnie w listopadzie i grudniu zrobić to co robi każdy z posiadaczy konta w Millennium, a więc:
  • jedna płatność kartą
  • jeden przelew na 1000 zł
i to wszystko. A więc jest jeszcze łatwiej niż o wczorajszy smartfon LG. Za te banalne czynności każdy kto nie ma tutaj konta i spełnia warunek nowego klienta może łatwo zgarnąć bon w formie kodu.

Dokładnie 12 stycznia 2018 bon ten będzie można znaleźć u organizatora w zakładce Moje dane. Dodatkowo moneymania obiecuje wysłać go wiadomością email tak jak to było w poprzednich tego typu akcjach.

Tutaj zarejestrujesz się w Money Manii i zgarniesz 150 zł do allegro

Akcja potrwa co prawda do końca miesiąca, ale warto pamiętać, że promocja kont oszczędnościowego trwa tylko do 14 października. Warto więc się pospieszyć by zapałać się jeszcze na 2,50%. Nie wiadomo bowiem jaka będzie stawka od połowy października. 

Do 14 października warto tu uruchomić 92 dniowy okres 2,50%

Dla przypomnienia kto zdąży założyć to konto i wpłaci tu środki, uruchamia zarazem 92 dniowy okres promocyjny. Jeśli bank obniży stawkę to i tak niższa stawka nie będzie obowiązywać te osoby, które zdążyły przelać tu kasę do 14 października.

Regulamin promocji 150 zł do allegro w Money Mania 12

1 komentarz:

  1. bon miał być nie 12 stycznia tylko 22, czyli dziś a bonu nie ma

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...