środa, 18 października 2017

Konto Proste Zasady dla młodych z KO na 2,70% oraz dodatkowym 10% rabatem


Październik przyniósł nam dwa świetne nowe konta. Omówiony w ubiegłym tygodniu Citi pozwala zgarnąć do 1100 zł za płatności dwoma kartami, ale nie daje zarobić na trzymaniu tu kasy. Tę rolę spełnia omówione wczoraj konto Proste Zasady w Getin.

Okazuje się jednak, że nowe konto posiada dwie wersje. Wczoraj omówiłem wersję dla dorosłych z 2,70% na koncie oszczędnościowym i 3% na lokacie mobilnej. Wersja dla młodych posiada dodatkowy bonus.

 
Młodzi to w definicji Getin osoby w wieku 18-26 lat. Mogą oni oczywiście także korzystać z dobrodziejstw konta oszczędnościowego na 2,70% do kwoty 200.000 zł przez 4 miesiące oraz lokaty mobilnej na 3% o czym była mowa wczoraj.

Tutaj założysz konto Proste Zasady w wersji dla młodych z 10% rabatem

Dodatkowo jednak mogą oni korzystać z 10% zniżki do Cinema City. Co ciekawe rabat jest dość nietypowy, zwykle bowiem ogranicza się on do standardowych filmów 2D. Tutaj można jednak także dostać zniżkę na filmy 3D oraz IMAX. Ba, rabat dostaniemy nawet na przekąski:)Oferta z rabatem jest jednak ograniczona czasowo. Potrwa tylko do końca tego roku, warto więc wyrobić sobie to konto jak najszybciej by skorzystać jak najwięcej. Tym bardziej, że wiele dobrych nowości w kinach pojawia się w grudniu. 


Osoby powyżej 26 roku życia karty będą używały raczej tylko jednorazowo na podobnej zasadzie jak w Millennium by uniknąć bezsensownej opłaty. Młodzi mogą jednak korzystać z niej na maxa, im się to bowiem bardziej opłaca. Są tu bowiem dostępne rabaty partnerów jak priceless special czy Visa Oferty czy rabaty w księgarniach, sklepach czy u przewoźników.


Dla dodatkowej zachęty bank umożliwia młodym wybór wyglądu karty. Nie jest to coś co jest ważne, jeśli jednak za darmo mamy możliwość wyboru, to czemu nie? Tym bardziej, jeśli to będzie karta, której być może będziecie używać nieco częściej.


Na dobrą sprawę karty używać nie trzeba. Nie trzeba jej nawet posiadać. Bank młodym daje wszystko za zero. Aż trudno uwierzyć, że coś takiego jest w ofercie Getin, który nie należał do łatwych banków. Zmiana jest na szczęście zdecydowanie na plus:)

Tutaj założysz konto Proste Zasady w wersji dla młodych z 10% rabatem

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...