poniedziałek, 30 października 2017

400 zł za założenie Stylowego konta w Paribas z voucherem do H&M


Koniec ubiegłego jakże burzliwego tygodnia należał bez wątpienia do Paribasa. Z jednej strony zaoferował podwyżkę na lokacie bezkarnej do 3.50%, a z drugiej wprowadził nowe konto z bonusem 400 zł.

Na tym jednak nie koniec. Piątkowa oferta Zyskuj w podróży jest adresowana dla tych co wydają kasę na stacjach paliw więc jest dość ograniczona. Większość ludzi woli jednak wydawać kasę w zwykłym sklepie w galerii handlowej, więc i dla nich bank przygotował osobną ofertę.
Tym razem zakupy dotyczą popularnego sklepu H&M co widzimy na powyższym obrazku. Ponieważ jest to także akcja akcja specjalna czyli ofertę niedostępną w samym banku, ponownie mamy podział na dwie premie: 100 zł do organizatora promocji oraz 300 zł od banku. 

Kto może wziąć w tym udział? Niestety jest dokładnie tak samo jak w przypadku z Kontem dla podróżnych: Paribas ogranicza ofertę tylko do osób, które nie miały tutaj konta od 3 lat, a 36 miesięcy to ładny szmat czasu.

Tutaj zarejestrujesz się w akcji z 400 zł za Stylowe Konto w Paribas

Powyższy link rejestracyjny będzie ważny do 22 grudnia, do tej daty zostawiamy więc na powyższym wniosku naszego maila. Konto możemy zaś założyć z linku jaki dostaniemy na maila do 12 stycznia 2018.

Co należy zrobić by zdobyć 400 zł
1. 100 zł w promocji do wydania w H&M
O dziwo w drugiej promocji organizator ma nieco większe wymagania aniżeli w przypadku W drogę z kontem. Zamiast ilościowych płatności dla zgarnięcia stówki tutaj należy w styczniu wykonać 3 rzeczy:
  • raz się zalogować do bankowości Pl@net
  • zrobić przelew na 100 zł
  • dokonać płatności na 300 zł
Pierwszy warunek to banał, drugi bez problemu, najtrudniejszy jest jednak trzeci. 300 zł wydać nie jest trudno, ale na pewno trudniej niż dokonać 5 płatności jak było w przypadku Konta dla ulubieńców podróżowania.

Nagroda jest jednak za to ciekawsza. Bon na 100 zł do H&M będzie można wykorzystać nawet do 1 lutego 2020. Co więcej nie musi to być wizyta w sklepie w realu, można złożyć zamówienie przez internet na hm.com/pl2. 300 zł w promocji Mobilna premia od Paribasa
Tutaj jest identycznie jak w piątkowej ofercie. Bank wymaga płatności mobilnych aplikacją GOMobile, którą można zainstalować sobie na naszym smartfonie. Dodatkowo można także używać Android Pay o którym pisałem więcej we wtorek przy okazji promocji Aliora lub MasterPass. 

Ta ostatnia czyli MasterPass to według regulaminu płatność kartą w ramach tajemniczo brzmiącego Cyfrowego Portfela Banku. Bank tłumaczy to jako usługi udostępnianej przez bank i realizowanej przez system MasterPass zgodnie z regulaminem e-Portfel.

O dziwo nie ma procentowego cashbacku. Bank będzie zwracać 1 zł od każdej transakcji mobilnej, więc warto będzie znów robić jak najmniejsze zakupy jednostkowe. W sumie bank pozwala na 25 takich transakcji w miesiącu.

Tutaj zarejestrujesz się w akcji z 400 zł za Stylowe Konto w Paribas

Można oczywiście ich robić więcej, ale tylko 25 pierwszych będzie premiowana złotówką. Do zgarnięcia jest więc w bardzo łatwy sposób 25 zł miesięcznie. Promocja ma potrwać przez rok, więc nieprzypadkowo mnożąc zysk miesięczny przez 12 otrzymujemy owe 300 zł od banku.


Mamy zatem typową ofertę dla fanów zakupów w H&M oraz lubiących płatności mobilne. Szkoda tylko, że bank znów wydłuża definicję nowego klienta. Przez to oferta ląduje na końcu listy ofert specjalnych prezentowanych na Nieprzegapce.


1. Regulamin promocji Stylowe konto dla premii od organizatoraw
2. Regulamin promocji Mobilna Premia dla premii 300 zł od Paribasa

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...