wtorek, 24 października 2017

50 zł na powitanie oraz 1000 zł nagrody głównej za TAPnij kasę w Alior bank


Poza różnymi premiami na start o jakich zwykle piszę, banki oferują też inne promocje w których zgarnąć można dodatkową kasę. Jedną z takich akcji jest możliwość łatwego zdobycia nagrody powitalnej 50 zł za proste 5 płatności oraz głównej na... 1000 zł.

Daje to w sumie dychę za tak banalną czynność jak zapłacenie co i tak każdy z nas robi. Tyle że nie dotyczy to płatności kartą. Banki zachęcają nas do alternatywnych płatności, które są nowością w bankach i to one są zwykle premiowane.


Mowa o nowej promocji w Alior banku o nazwie TAPnij kasę, które potrwa jeszcze dość długo bo do 10 grudnia 2017. Nazwa dość dziwna, ale spokojnie to tylko nazwa, oznacza ona po prostu określoną ilość transakcji aplikacją mobilną Android Pay zwanych tutaj TAPnięciami (od mechanizmu TAP X)
Jak zwykle powodem takiej okazji jest promocja nowości
Jak zdobyć owe pięć dych na powitanie?

Jak zdobyć 50 zł na powitanie
1. Nagroda powitalna: 50 zł
Nie opisywałbym tej promocji, gdyby nie była łatwa do zdobycia, a wystarczy tutaj tylko 5 TAPnięć:) Jest jednak warunek do spełnienia, poza oczywistym posiadaniem konta w Alior banku. Alior co prawda ostatnio nie popisał się swoim nowym kontem jakże aliorowskim, ale w dalszym ciągu można założyć tutaj stare dobre konto internetowe.

Tutaj założysz stare dobre konto internetowe w Alior banku

Tym dodatkowym warunkiem jest nie korzystanie do tej pory z płatności mobilnych Android Pay. Kto spełnia taki warunek może zainstalować na swoją komórkę aplikację Android Pay. W przypadku gdy nie zobaczycie info o tej promocji w aplikacji wystarczy wpisać kod TAPNIJ50 w menu aplikacji po wybraniu Wpisz kod promocyjny.

Jest jeszcze jeden dodatkowy problem. Trzeba posiadać telefon z androidem w wersji minimum 4.4 lub nowszym. Dodatkowo smartfon musi obsługiwać technologię NFC. Nie każdy wymienia telefon co dwa lata i pilnuje by były tam nowinki. Kto ma może skorzystać z poniższego poradnika obrazkowego:


2. Nagroda główna:


Raczej coś dla punktomaniaków
Poza 50 zł na powitanie można liczyć na nagrodę główną, ale ona nie jest już gwarantowana lecz zostanie przyznana punktomanom. Bank dla 80 osób, które nazbierają największą liczbę punktów przyzna nagrodę główną, przy czym punkty są liczone za:
 • transakcje Androidem Pay
 • kartami Aliora
 • kartami Kantora Walutowego
W sumie mamy tutaj 10 etapów widocznych niżej:Na blogu zwykle popieram pewną kasę a nie loterię czy wyścigi dla punktomaniaków. Kogo jednak interesuje nagroda główna i lubi zabawę w punktomanię może zajrzeć na stronę promocji.

Warto jednak pamiętać, że - jak to w Aliorze - nie są uznawane płatności w poniższych punktach posiadających wypisane MCC. To ważne dotyczy bowiem tak części powitalnej jak i konkursowej.


3 komentarze:

 1. 2,7%
  oprocentowanie
  w skali roku
  Nest Lokata Nowe Środki
  Lokata terminowa na 6 miesięcy.
  Dostępna po zalogowaniu.

  OdpowiedzUsuń
 2. A Nest Bank daje 2,70% na 6 miesięcy na nowe środki

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wyjątkowo omawiam ją dziś na PP3:)
   http://polakcandwa.blogspot.com/2017/10/270-na-nest-lokacie-lojalnej-w-czterech.html

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...