środa, 18 października 2017

180 zł za założenie konta firmowego w akcji specjalnej z Toyota bank


Toyota do tej pory pozytywnie zaskakiwała Kowalskiego, dzięki licznym akcjom specjalnym z premią. Od dziś rusza nowa taka akcja z premią, tym razem jednak adresatem są firmy.

Firmy nie mają tak dużo premii jak zwykły użytkownik, a jeśli już są to oferty dotyczyły dotąd tylko kilku banków. Nowa oferta Toyoty to właściwie pierwsza tego typu premia dla przedsiębiorców, warto więc zgarnąć dodatkową kasę, która nie jest trudna do zdobycia.


Definicja nowego klienta nie jest tutaj wcale taka zła. W akcji mogą wziąć udział przedsiębiorcy, którzy nie mieli tutaj konta firmowego od zaledwie 6 miesięcy. To dużo prostszy warunek, aniżeli ma Kowalski.

Ponieważ jest to akcja specjalna, której organizatorem jest firma zewnętrzna, aby wziąć w niej udział trzeba jak zwykle zarejestrować się w niej. Służą do tego specjalne linki na których należy zostawić swój mail.

Tutaj zarejestrujesz się w akcji z Toyotą i zgarniesz 180 zł

Powyższy link będzie aktywny do 8 listopada 2017. Ważne jest by zaznaczyć odpowiednie zgody, gdyż ich brak skutkuje często brakiem premii i koniecznością pisania reklamacji. Lepiej zrobić to od razu i mieć problem z głowy.

Następny miesiąc mamy na podpisanie umowy o rachunek w Toyota bank. Musimy to zrobić najpóźniej do 8 grudnia 2018. Po tych wstępnych formalnościach spełnić musimy tylko dwa warunki potrzebne do zgarnięcia premii.

Co trzeba zrobić by zgarnąć 180 zł

Harmonogram nowej akcji w Toyota bank
W tej akcji przez 3 miesiące należy:
 • utrzymać średnie saldo miesięczne w wysokości 5.000 zł
 • zrobić 2 płatności wychodzące z tytułu sprzedaży towarów lub usług
Warunki nie wydają się być trudne do spełnienia. Warto jednak pamiętać, że aby konto było całkowicie darmowe bank wymaga utrzymywania salda na poziomie 25.000 zł. Niemniej jednak do wypłaty 180 zł wystarczy saldo 5 razy mniejsze.


O przyznaniu premii organizator promocji poinformuje nas do 30 kwietnia 2018. Info o tym przyjdzie na maila podanego podczas rejestracji. Potem konto będzie można zamknąć i poszukać innej premii.

Tutaj zarejestrujesz się w akcji z Toyotą i zgarniesz 180 zł

Regulamin promocji Zgarnij premię 180 zł z Toyota bank

8 komentarzy:

 1. Toyota i promocje haha. Wziąłem udział w poprzednim Naciaganym Promocyjnym Produkcie (dwie lokaty , jedna na rok, duet czy coś takiego)
  zwróciłem się do banku z pytaniem o promocję (50 albo 70zł)
  w odp podpisali mi żebym się zwrócił do organizatora promocji.
  Śmieszne... przecież bank jest organizatorem.... i do dzisiaj nie otrzymałem rzekomej nagrody za udział....

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bank nie jest organizatorem, bank daje tylko konto i warunki, organizator zaś wypłaca premię, jeśli dostaje informację z banku, że warunki zostały spełnione.

   Brałem udział w tym produkcie o którym piszesz w którym organizatorem była Agora (a takich akcji było wiele na tym blogu) i kasę oczywiście dostałem.

   Teraz organizatorem nie jest Agora lecz Bankier i to on przyznaje premię, jeśli przedsiębiorca spełni dwa warunki przez 3 miesiące tak jak to zostało opisane.

   Usuń
 2. opłata za konto wynosi 15zł jeśli brak salda 25tys, czy to się w ogóle opłaca - nie lepiej 25tys na lokacie trzymać w milenium albo getinie?

  OdpowiedzUsuń
 3. co to znaczy "płatność wychodząca z tytułu sprzedaży towarów lub usług?" to znaczy że mam zapłacić za coś co sam sprzedaję?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sam z ciekawości zapytałem o to organizatora i dostałem taką odpowiedź:
   "Uczestnik musi dokonać co najmniej dwóch płatności wychodzących, którą wiążą się z prowadzoną przez niego działalnością - z tym, jakie sprzedaje towary lub jakie świadczy usługi."

   Gdy dopytałem o szczegóły, dostałem taką odpowiedź:
   "Ten zapis regulaminu zamiast w tym kształcie:

   "dokona co najmniej dwie (2) płatności wychodzące z Rachunku Firmowego z tytułu sprzedaży towarów lub usług zrealizowanych przez Uczestnika,"

   powinien brzmieć tak:

   "dokona co najmniej dwie (2) płatności wychodzące z Rachunku Firmowego zrealizowane przez Uczestnika z tytułu sprzedaży towarów lub usług,"

   Usuń
  2. Jeszcze jedno bardziej ścisłe wyjaśnienie, które już nie pozostawia wątpliwości:
   "Uczestnik promocji musi dokonać co najmniej dwóch płatności wychodzących z uruchomionego rachunku firmowego, które wiążą się z prowadzoną przez niego działalnością gospodarczą, czyli z tym, jakie sprzedaje towary lub jakie świadczy usługi. Nie chodzi o transakcje sprzedaży."

   Usuń
 4. a da się jakoś ominąć opłatę za konto bez konieczności blokowania 25tys?

  OdpowiedzUsuń
 5. podobno opłata za kartę wynosi 40zł, a warunek braku opłaty za konto jest tylko do końca roku, oceniam tę promocję na 1/2 gwiazdki (pół za dobre chęci, wykonanie nie pozostawia złudzeń że chodzi o pułapkę finansową)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...