piątek, 6 października 2017

Lepsza gratka dla kinomanów II czyli 6 biletów do Multikina za darmowe konto w Paribasie


Paribas ostatnio robi się coraz bardziej popularny. Z jednej strony otrzymuje pochwały w komentarzach za terminowe wypłacanie cashback, a z drugiej jego promocje kończą się przed czasem czego do tej pory właściwie nie było.

Na szczęście bank ten uruchamia kolejne edycje popularnych edycji darmowego konta. Tym razem wznowiono promocję Filmowego konta z 6 biletami do sieci kin Multikino. Pierwsza edycja Gratki dla kinowanów musiała być popularna, skoro właśnie ją wznowiono i co więcej ułatwiono zgarnięcie premii:)

W dalszym ciągu na plus Paribasowi można przyznać za elastyczną definicję nowego klienta. Francuzi nie wydłużają nam odsiadki jak to robią inne banki, lecz od dłuższego czasu pozwalają tylko na 6 miesięczną przerwę w posiadaniu konta. Kto zatem nie miał tutaj od pół roku, a lubi darmowe seanse kinowe może śmiało korzystać.

Tutaj założysz filmowe konto w Paribas z 6 darmowymi biletami do kina

Link ma być ważny do końca października, ale możliwe że promocja skończy się przed 31.10.2017. Bank przewidział bowiem tylko 1000 sztuk wejściówek. 

Co trzeba zrobić? Po skorzystaniu z dedykowanego linku konto należy założyć do 17 listopada 2017. Potem pozostanie już tylko spełniać warunki przez 3 miesiące. Jakie to warunki?Chociaż Paribas nie należy do moich ulubionych banków, to muszę go znów pochwalić. Okazuje się bowiem, że warunki w drugiej edycji są prostsze do spełnienia niż w poprzedniej. Wystarczy:
 • przelew na 1000 zł
 • płatność kartą na 200 zł
Warunki te należy spełnić w grudniu, styczniu i lutym. Równo miesiąc temu omawiałem pierwszą edycję, jak pamiętamy tam bank wymagał wydawania 300 zł kartą, teraz więc mamy tę samą premię, a wymagania są mniejsze o 100 zł:)


Na koniec warto przypomnieć, że samo konto jest darmowe. Gdyby nie było to oferta nie byłaby atrakcyjna. I pomyśleć, że do niedawna w tym banku odsiadka trwała wiele lat i wykluczano dodatkowo klientów BGŻ...

Tutaj założysz filmowe konto w Paribas z 6 darmowymi biletami do kina

Październik jest nazywany miesiącem oszczędności. Nowe promocje jakie pojawiają się w tym miesiącu faktycznie pozwalają zaoszczędzić więcej, bowiem każda omawiana dotąd była lepsza od poprzedniej. Oby tak dalej. Jedynie niebiescy psują humor, tym łatwiej jednak będzie się pożegnać z kontami w tym banku.

Regulamin promocji filmowe konto w Paribas edycja 2

1 komentarz:

 1. OFFTOP:
  Prezes Idea Bank Jarosław Augustyniak zreyzgnował z funkcji.

  Pozdrawiam
  TomL

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...