środa, 11 października 2017

400 zł do Biedronki za darmową kartę w Citi i kilka płatności kartą


Biedronka szybko nadrabia zaległości. Długo nie brała udziału w żadnych ofertach opisywanych na blogu, a ostatnio pojawia coraz częściej w promocjach bankowych. W najnowszej z nich to Biedronka znów jest głównym bohaterem akcji.

Mowa o akcji specjalnej z niezwykle popularną kartą kredytową w Citibank. Do trwających dwóch bardzo fajnych akcji z telefonem LG oraz 400 zł do Douglasa w których wymagane jest tylko kilka płatności dochodzi kolejna z 400 zł do Biedronki.


Definicja klienta jest łatwa do przewidzenia. Jak bezwzględnie we wszystkich tegorocznych promocjach kart kredytowych musi to być osoba, która nie miała karty od 1 stycznia 2015.  

Tutaj założysz darmową kartę w CIti z bonem na 400 zł do Biedronki

Inny jest jednak czas trwania promocji i opisywana dziś jest zdecydowanie najkrótsza. Niniejsza akcja będzie ważna tylko do 10 listopada 2017. To zdecydowanie krócej aniżeli oferta Douglasem, który potrwa do końca stycznia przyszłego roku.

Warunki do zdobycia vouchera na 400 zł są w zasadzie identyczne jakie są dla oferty z opisywanym w ubiegłym tygodniu. Nie trzeba już wydawać 1000 zł by zdobyć 400 zł, jest o wiele, wiele łatwiej wystarczy bowiem tylko kilka płatności.


Zamiast 1000 zł wystarczy teraz 5 płatności przez 2 miesiące
Szczegółowo trzeba:
 • raz zalogować się do bankowości internetowej
 • zrobić po 5 płatności kartą w dwóch kolejnych miesiącach
Pierwszy warunek mamy spełnić do końca drugiego miesiąca od momentu podpisania umowy o kartę. Ten warunek spełni się sam, bo i tak każdy posiadacz karty zaloguje się by zobaczyć jaką kwotę musi oddać by nie zapłacić ani grosza za używanie karty.

Drugi warunek jest banalny. 5 płatności można wykonać w ciągu jednego dnia płacąc nawet po 1 zł za różne drobne zakupy. Taki warunek można spełnić dwukrotnie w dwu kolejnych miesiącach. W zamian voucher dostaniemy do końca miesiąca następującego po miesiącu w którym spełniliśmy warunki promocji.

Miło, łatwo i przyjemnie. Co ciekawe tym razem bank zrezygnował z oferowania wyboru dwu kart: Citi Simplicity oraz Citibank World Master Card. Teraz można wybrać tylko jedną i o dziwo tę lepszą, gdyż jest całkowicie darmowa i bezproblemowa. Kolejny ukłon w stronę klienta.Citi Simplicity to istny ewenement wśród kredytówek. Jest za friko, co jest rzadkością, i dotyczy to nie tylko opłaty rocznej za kartę, ale także za darmo są opłaty za powiadomienia CitiAlerts czy o braku spłaty karty.

Tutaj założysz darmową kartę w CIti z bonem na 400 zł do Biedronki

Swoją drogą ciekaw jestem, czy tym razem oferta faktycznie skończy się 10 listopada. Promocje z Biedronką kończą się zwykle grubo przed czasem, bo te sklepy są na każdym rogu i praktycznie każdy tu kupuje.

Alternatywnie możesz zamówić darmową kartę i łatwo zdobyć smartfon LG K4

Alternatywnie można wybrać oczywiście ofertę ze smartfonem LG G4. Bonus jest nieco lepszy, a 5 płatności trzeba wykonać przez 3 miesiące czyli tylko o jeden miesiąc dłużej niż w przypadku Biedronki.

Regulamin oferty 400 zł do Biedronki za darmową kartę w Citibank

5 komentarzy:

 1. Czy voucher należy zrealizować jednorazowo?
  Wydać 400 zł w Biedronce nie jest łatwo...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na szczęście nie, byłoby głupotą, gdybyśmy musieli na siłę wydawać jednorazowo taką kasę.
   Info szczegółowe o tym masz w załączonym regulaminie na stronie 5 w załączniku nr 2.
   Punkt 3.3 mówi:
   "Voucher jest wielokrotnego użytku"

   Usuń
 2. Otrzymałem voucher już a jest problem z realizacją dzwonilem do sieci Biedronka do centrali żeby dali instrukcje jak skorzystać najbardziej śmieszy mnie podejście kierowniczki czy też personelu że nic nie wiedzą jak to obsłużyć mimo pomocy z mojej strony mówię że po skasowaniu ostatniego produktu należy wbić kod z vouchera oraz potwierdzić klawiszem plu bądź plus ale niestety mozna mówić do słupa a słup jak słup hehe

  OdpowiedzUsuń
 3. warunki spełnione w grudniu i styczniu, a jest koniec lutego i oczywiście kuponu ani śladu? Napisałam wiadomość w bankowości internetowej - na razie cisza. Ktoś w ogóle dostał voucher w lutym?

  OdpowiedzUsuń
 4. Płatność voucherem w Biedronce – podczas kupowania generowane są 3 paragony, jeden zwykły fiskalny i dwa niefiskalne (oba chyba takie same, gdzie są dane, jak data, godz, nr kasy, ilość pieniędzy które zostało do wykorzystania na voucherze, ale najlepiej – także nr twojego vouchera (najpierw pierwsze kilka cyfr****kilka ostatnich, a pod spodem już cały nr vouchera).
  Za pierwszym razem jakaś bardziej douczona kasjerka dała mi 3 paragony do ręki, a za drugim – jeden z tych niefiskalnych zabrała dla siebie jako dowód – i pytanie JAKIM PRAWEM, przecież tam teoretycznie widać cały nr vouchera i postronne osoby mogą wykorzystać go do zapłacenia swoich zakupów.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...