piątek, 13 października 2017

Łatwo o jeszcze więcej bo 700 zł za założenie konta Citi Priority


Choć do świąt jeszcze daleko, Citibank już od tego miesiąca ewidentnie bawi się w Mikołaja. Od października rozdaje prezenty na prawo i lewo kusząc obfitą premią nie tylko na kartach ale i na koncie. I to nie tylko obfitą, ale co ważniejsze łatwą do zdobycia.

Wczoraj wskazałem na możliwość podkręcenia łatwego 400 zł z karty za 5 płatności miesięcznie o kolejne 400 zł za jeden przelew miesięcznie i 6% cashback. Tymczasem tego samego dnia bank wprowadził jeszcze wyższą premię bo 700 zł za swoje sztandarowe konto i o nie jest równie łatwo.

Obecnie jedno z najlepszych konto na rynku
Warunki zmieniły się dość nieznacznie, więc warto je omówić by zgarnąć całą premię i nie nadziać się na jakiś haczyk. Po pierwsze zmieniła się tutaj definicja nowego klienta i to n plus. Teraz nowy to taki, który nie miał tutaj konta po 31 października 2016. Okres karencji skrócono więc o 4 miesiące:)

Tutaj założysz konto Citi Priority i łatwo zgarniesz do 700 zł 

Oferta ma być w zamyśle dość długo bo nawet do 31 stycznia 2018. Wątpię jednak czy to się uda, oferta jest bowiem wyśmienita, a bank przewidział jedynie 2000 wniosków. Gdyby nie fakt, że właśnie zamknąłem konto i zgarnąłem 300 zł sam bym z niej skorzystał.

Co trzeba zrobić by zgarnąć największą premię na rynku? Paradoksalnie są dwie diametralnie różne ścieżki opłacalna i nieopłacalna przy czym obie są łatwe do spełnienia co stanowi o sile tej oferty.

1. Konieczność utrzymywania salda na poziomie 30.000 zł
Nieopłacalna ścieżka to konieczność trzymania tutaj przez cały czas 30k na kontach czy lokatach. Stawki są jednak mało atrakcyjne więc nawet jeśli jest to łatwy warunek do spełnienia, nie warto z niego korzystać.

2. Przelew na 5000 zł choćby w ratach
Drugi warunek jest już banalny i opłacalny. Bank wymaga by przelać 5000 zł choćby w ratach na konto. Nie musi to być przelew od pracodawcy, ważne by suma wpływów w miesiącu wyniosła 5k.

Dodatkowo trzeba posiadać kartę kredytową, ale od tego miesiąca to dodatkowy plus. Bank bowiem rozdaje 400 zł do Biedronki  lub smartfona LG K4 za 5 płatności w miesiącu. Szczegóły omawiam w osobnych artykułach dostępnych na blogach PP1 oraz Promocje FpG. W sumie więc można zgarnąć 1100 zł lub więcej:)

Tutaj założysz darmową kartę Citi Simplicity z 400 zł do Biedronki


Nowe 700 zł za założenie konta Citi Priority można zdobyć w trzech daniach.

1. 100 zł - na powitanie - jako starter
Pierwsza premia jest identyczna jak w drugiej edycji omówionej wczoraj. Bank przyzna nam stówkę za posiadanie karty i jeden przelew na 5.000 zł. Bardzo przyjemna premia praktycznie za darmo:)


Całkiem łatwo zgarnąć nową premię:)

2. 450 zł za aktywność - na danie główne
W nowej promocji bank premiuje nie 6% lecz 5% cashback za płatności kartą. Nieco mniej, ale za to dłużej, bo zamiast 6 miesięcy premia będzie wam przysługiwać przez 9 miesiący. A skoro w miesiącu można zdobyć 50 zł w sumie do zgarnięcia jest 450 zł.

3. 150 zł za lojalność - na deser
Nowością w nowej edycji konta jest dodatkowa premia za lojalność. Zamknąłem tu konto od razu po zgarnięciu premii z prostego powodu, nie było już premii do zgarnięcia. Bank widać wysunął z tego słuszne wnioski i nawet po zgarnięciu puli 550 zł da nam kolejne 150 zł.

Jeżeli przez 7 kolejnych miesięcy, licząc od 3 miesiąca po otwarciu konta, będziemy spełniali warunek nr 2 czyli przelew na 5000 zł + posiadanie darmowej karty kredytowej. Opcjonalnie możemy spełnić warunek nr 1 czyli utrzymywać saldo na poziomie 30.000 zł. Wówczas bank nam podziękuje za te banalne czynności nagrodą w postaci dodatkowych 150 zł.

Innymi słowy przez 9 miesięcy możemy zgarniać premię przez cashback. W 10 miesiącu nie musimy już robić zakupów kartą, lecz dalej robić przelew na 5000 zł i nie zamykać darmowej karty. W zamian dostaniemy ekstra 150 zł.

Przypominają się od razu najlepsze lata promocji bankowych. To zdecydowanie najlepsza oferta dostępna na rynku, kto wie czy nie najlepsza w całym 2017 roku. Tym bardziej że dodatkowe 400 zł można zgarnąć do Biedronki czy Douglasa lub LG wedle woli.


Smaczku dodaje fakt, że konto jest całkowicie darmowe. Nie musimy kombinować czy to bankomat Citi bo wszystkie bankomaty są darmowe, nie musimy kombinować czy kwota wypłacona jest powyżej 100 zł, bo możemy robić wszystko za darmo. 

Tutaj założysz konto Citi Priority i łatwo zgarniesz do 700 zł

Dawno nie chwaliłem tak banku jak Citi, ale też Citibank ewidentnie idzie pod prąd. Inne kombinują jak tu ograniczyć nam premię lub utrudnić ich zdobywanie i to bez modyfikacji definicji nowego klienta. A tutaj jest dokładnie na odwrót, warto więc z tego skorzystać póki jest ku temu okazja.

Regulamin oferty Do 700 zł bliżej niż myślisz z Kontem Citi Priority

3 komentarze:

 1. Jednego punktu regulaminu brakuje w artykule: dla nagrody z punktu trzeciego (150 za lojalność) trzeba wykonać w każdym miesiącu jeden przelew *z* konta.
  (na przykład przelać te 5k skąd przyszły)

  OdpowiedzUsuń
 2. "5% cashback za płatności kartą" fizyczne użycie czy przez internet jak podaj kod CVV to też się liczy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak - obie transakcje są dopuszczalne. Mówi o tym 6 punkt regulaminu:)

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...