wtorek, 31 października 2017

150 zł do podziału za założenie darmowego konta w Inteligo


Na rynku mamy niewiele całkowicie i bezwarunkowo darmowych kont. I w dodatku takich na których można zarobić na początku i nie tylko. Należy do nich z pewnością raczej mało doceniane Inteligo.

A ruszyła kolejna promocja konta w której dość łatwo można zarobić 100 zł na start. Jak zwykle działa to na zasadzie poleceń i to przy uczciwym podziale. Polecony może łatwo zgarnąć 100 zł, zaś polecający połowę tej kwoty.
To bardzo uczciwy podział, który jakoś nie każdy bank rozumie. Wszak polecający musi jedynie podać kod polecającemu i na tym kończy się jego robota. Za przekazanie numeru dostaje 50 zł, więc trudno o łatwiejszą premię w promocjach bankowych.

Z drugiej strony każdy może sobie założyć darmowe konto w Inteligo, ale nie dostanie za to żadnej premii. Jeśli jednak skorzysta z kodu przekazanemu mu przez polecającego, może zgarnąć 100 zł. Zyskać mogę obie strony jest to więc układ typu win-win:)

Warunek jest jeden: nowym kientem może być tylko osoba, która nie miała tutaj konta od 3 lat co jest normą. Tak było w każdej z dotychczasowych 13 edycji programu Mam Inteligo. Obecnie rusza 14 edycja i tutaj znów warunek jest ten sam.

Tutaj zgarniesz 100 zł za konto w Inteligo jeśli posiadasz kod polecający

Jeśli nie masz kodu polecającego, a chciałbyś zgarnąć stówkę, możesz napisać na marszr1@gmail.com a chętnie Ci go przekażę. Należy go wpisać w pole poniżej. Link powyższy będzie ważny do 29 stycznia 2018 tego dnia bowiem kończy się obecna edycja programu poleceń. 


Co musi zrobić osoba, która chce skorzystać z polecenia i posiada kod polecający. Po pierwsze wpisać ów kod na wniosku w miejscu widocznym na powyższym obrazku. Nie każdy wniosek o konto w Inteligo posiada takie pole.

1.Osoba prywatna
Po otwarciu konta polecony powinien:
  • wydać kartą 200 zł 
  • wydać 10 zł używając aplikacji IKO
przy czym bank zastrzega sobie, by punkt pierwszy dotyczył punktów usługowo-handlowych. Innymi słowy zakupy internetowe nie wliczają się do zwrotu premii.

Warto tutaj wspomnieć o pewnym udogodnieniu w płatnościach. Bank nie wymaga iluś tam płatności, wystarczy mu nawet tylko jedna. Możemy więc zatankować bak do pełna lub zrobić większe zakupy na święta i mieć warunek z głowy. W gorącym okresie świąteczno-noworocznym nie trudno o większy wydatek:)


2. Firmy
Z polecenia mogą korzystać także firmy, mają one jednak inny warunek drugi
  • wydać kartą 200 zł
  • wykonać jeden przelew do ZUS 
na dobrą sprawę mają więc łatwiej, bo przelewu do ZUS i tak muszą wykonać. 
Oczywiście posiadacze konta mogą potem polecać konto w Inteligo innym znajomym i zgarniać dzięki temu dodatkową kasę za polecanie.

Program poleceń Mam Inteligo to bez wątpienia jeden z najlepszych programów. Dziwię się bankom, które mają swoje programy poleceń, ale premie wypłacają na odwrót nagradzając bardziej polecającego niż poleconego...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...