wtorek, 3 października 2017

Smartfon LG K4 za darmową kartę w Citi i tylko... kilka płatności


Czwarty kwartał zaczyna nam się wyśmienicie. Nie tylko jest lokata na 2,85% oraz konto na 2,70% omówione w poprzednim artykule, ale także duuuużo łatwiej zgarnąć nowy model smartfona LG.

Smartfon rzecz jasna jest dalej w ofercie Citi Handlowego. Do tej pory jednak trudno było go zdobyć bowiem bank wymagał wydania niemałej kwoty 3000 zł. Teraz jest o wiele łatwiej, wystarczą bowiem ilościowe płatności.

Tym razem wybitnie łatwo zdobyć ten smartfon

Jak było do przewidzenia nie zmieniają się warunki co do nowego klienta. Od początku tego roku o smartfona mogą starać się osoby, które nie miały tutaj karty kredytowej od 1 stycznia 2015. Zmiana nastąpi prawdopodobnie od nowego roku.

Tutaj możesz zamówić darmową kartę i łatwo zdobyć smartfon LG K4

Powyższy link będzie aktywny tym razem do 30 listopada 2017


Smartfon za 5 płatności w miesiącu:)

Co trzeba zrobić by zdobyć smartfon LG? Tym razem Citi Handlowy bardzo pozytywnie zaskoczył. Wystarczy bowiem tylko:
 • jedno logowanie do bankowości
 • dokonać 5 transakcji w pierwszym, drugim i trzecim miesiącu
I to wszystko całkowicie darmową kartą Citi Simplicity. Na pierwszy warunek mamy czas do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego od podpisania umowy o kartę, ale z pewnością każdy zrobi to i tak wcześniej, wszak warto zajrzeć ile kasy jest do spłaty za 5 płatności i w jakim terminie można to zrobić by bank nie zarobił na nas ani złotówki.Drugi warunek 5 płatności można zrobić bez problemu w ciągu jednego dnia. Wszak nie liczy się ile kasy wydaliśmy, ale ile płatności wykonaliśmy. Różnica ogromna i to na duuuży plus:)

Słowem oferta szczególnie godna polecenia. Sam zamknąłem tutaj świeżo konto i to zupełnie bez problemu, pojawia się jednak nowa świetna promocja, w której wystarczy tylko kilka płatności w miesiącu by zgarnąć fajny smartfon. 

Tutaj możesz zamówić darmową kartę i łatwo zdobyć smartfon LG K4

Rzadko się zdarza by tak drastycznie polepszyły się warunki. Wszak wydać 3000 zł nie jest łatwo, gdy mamy premie za płatności w innych bankach. Zaś 5 płatności zrobi bez problemu każdy. Rzecz godna polecenia dla innych banków.

Na koniec warto przypomnieć, że w ofercie Citi za tę samą darmową kartę jest do zdobycia także voucher na 400 zł do allegro, 400 zł do morele.net, 400 zł do ole ole! i inne. Szczegóły znajdziecie jak zwykle na zakładce Nie przegap II na PP3.

Regulamin oferty Odbierz smartfon LG K4 dual sim

18 komentarzy:

 1. City to jakiś żart. Zgłosiłem się do tej promocji. Zadzwoniła urzędniczka, spisała wszystkie dane. Szczegółowo. Straciłem 15 minut. Spełniam wszystkie kryteria na uzyskanie karty kredytowej. Mam wysokie dochody i brak zadłużenia. Mam stabilną pracę w państwowej firmie. Komputer orzekł, że karta mi nie przysługuje. Po kilku dniach przyszło pismo z banku. Bank przeprasza, że przyjęte przez niego zasady przyznawania karty kredytowej nie pozwalają obecnie na pozytywne rozpatrzenie mojego wniosku. Dlaczego, nie wiem. To jakaś zagadka. W innych bankach nigdy nie miałem problemów z uzyskaniem karty kredytowej. Odradzam zgłaszanie się do promocji niepoważnego banku, który przedmiotowo traktuje klienta

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zakładałem już tutaj kartę i dostałem ją bez problemu, chociaż dość długo czekałem aż bank ją wyśle.

   Usuń
 2. Uwaga, wszelkie płatności bezgotówkowe przy użyciu karty na Poczcie Polskiej CitBank traktuje jako transakcje gotówkowe i obciąża wysoką prowizją

  OdpowiedzUsuń
 3. Czyli ten bank kręci, gdzie tylko można. Nawet ma kiepski system przyznawania uprawnień do karty.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Akurat do Citi trudno mi się przyczepić, a we wrześniu zamknąłem tu konto o czym zresztą pisałem na blogu.
   http://moneyafterhours.blogspot.com/2017/08/jak-zamknac-konto-w-citi-handlowy.html

   Wszystko poszło sprawnie, premia została wypłacona w całości. Na pocztę praktycznie wcale nie chodzę, jestem tu może 2-3 razy w roku. Kartą Citi na poczcie nie płaciłem więc tego nie zweryfikuję, ale za wszystkie inne płatności w marketach bank nie pobierał żadnych dodatkowych opłat.

   Usuń
 4. Idea Bank znowu zaczyna kombinować z oprocentowaniem Kont Zyskownych z 2,80% na 2,40%, Zośka z 2,50% na 2,15%(wycofuje z oferty), Zośka PRO z 2,50% na 2,15%, Saver z 2,50% na 2,15%(wycofuje z oferty), oczywiście dla starych klientów od 16.12.2017r.
  https://www.ideabank.pl/uploads/doc/Tab_oproc_rachunki_indywidualne_20140526.pdf

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O żesz, fatalna wiadomość. Zanosi się na to, że trzeba będzie zamknąć niepotrzebne konta. 2,15% to przecież zaledwie 1,74% netto...

   Usuń
  2. A Inflacja za wrzesień r/r - 2,20%. o co tu chodzi?

   Usuń
  3. A podali na jakiej podstawie chcą obnizyc ?
   Nie mogą tego zrobić ot tak sobie. Ostatnio próbowali obnizyc uzasadnaiajac podwyzka inflacji, co było sprzeczne z zapisami regulaminu, a nie przypominam sobie aby od tego czasu inflacja spadla.
   Trzeba będzie ponownie zlozyc reklamacje tak jak poprzednio.

   Usuń
  4. Jeśli ktoś już dostal od banku oficjalne info, to niech napisze na co bank się powoluje jako uzasadnienie dla zmian tego oprocentowania. Obstawiam, ze docxepili się do dwóch wachniec stawki WIBOR ON/TN. Tyle tylko, ze te stawki bardzo szybko wrocily do pierwotnych poziomow. Malo tego, druga zmiana w dol była efektem wcześniejszej podwyżki stawki, wiec wogole nie ma zastosowania.

   Usuń
  5. Ja jeszcze nowego oprocentowania, nie otrzymałem, ale zgodnie z informacją jaka widnieje w Tabeli oprocentowania, że nowe ma obowiązywać od 16.12.2017r. mają czas na przesłanie starym klientom do 15.10.2017r.

   Usuń
  6. A ja uważam, że § 66.ust.9,lit.d) Regulaminu prowadzenia rachunków bankowych, świadczenia usług bankowości elektronicznej oraz wydawania i używania debetowych kart płatniczych w Idea Bank S.A. dla klientów indywidualnych (wprowadzony dnia 31 marca 2017 r.) , a mianowicie:
   Cyt:
   d)zmiana wskaźnika wzrostu cen towarów i usług konsumpcyjnych, ogłaszanego przez Główny Urząd Statystyczny (zwany dalej: GUS), o co najmniej 0,2 punktu procentowego w stosunku do poprzednio ogłaszanych wskaźników za analogiczny okres (roczny, kwartalny lub miesięczny) – wówczas Bank uprawniony jest do zmiany oprocentowania Rachunku zgodnie z kierunkiem zmian danego wskaźnika o maksymalnie dwu-krotność zmiany tego wskaźnika."
   A teraz:
   Komunikat
   Prezesa Głównego Urzędu Statystycznego
   z dnia 11 sierpnia 2017 r.

   w sprawie wskaźnika cen towarów i usług konsumpcyjnych w lipcu 2017 r.

   Główny Urząd Statystyczny informuje, że wskaźnik cen towarów i usług konsumpcyjnych w lipcu 2017 r. w stosunku do czerwca 2017 r. wyniósł 99,8 (spadek cen o 0,2%).

   Usuń
  7. No w ten sposob to przy każdym malym wachnieciu w dol (nawet jesli pozniej wskaznik wroci z wieksza sila w gore) mozna docelowo zjechac nawet do 0%.
   Ktos tu sobie pogrywa z klientami.

   Usuń
 5. "10. Bank może dokonać zmiany oprocentowania, o której mowa w ust. 9, w terminie
  do 2 miesięcy od zaistnienia co najmniej jednej z ważnych okoliczności,
  o których mowa w ust. 9." W związku z tym punktem regulaminu bank nie może już zmienić oprocentowania ponieważ zmiana inflacji nastąpiła za lipiec. Mógł więc to zrobić ale tylko do końca września.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Faktycznie ust. 10 mówi o 2 miesiącach od zaistnienia co najmniej jednej z ważnych okoliczności, o których mowa w ust. 9." Może to być za późno na wprowadzenie zmian oprocentowania.

   Usuń
  2. No i komunikat o zmianie oprocentowania ukazał się w bankowości internetowej Idea Cloud.
   Jeśli chodzi o podstawę prawną, to tak jak wcześniej przewidziałem.

   Usuń
  3. Zdjęli też lokatę Tylko teraz...

   Usuń
  4. Udało mi się założyć ją we wtorek:)

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...